Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Mokesčių surinkimo sprendimai

„Novian“ įgyvendina didelės apimties informacinių sistemų projektus, užtikrinančius sklandų mokesčių rinkimą. Šie projektai leidžia administruoti pagrindinius – gyventojų pajamų, pridėtinės vertės, pelno ir žemės mokesčius. Taip pat grupė turi patirties kurdama mokesčių mokėtojų registro, verslo liudijimų išdavimo ir duomenų mainų tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių bei duomenų mainų su ES institucijomis sprendimus.

Vienas iš „Novian Systems“ sukurtų sprendimų užtikrina lengvą ir sklandų PVM susigrąžinimo procesą tarp Lietuvos ir ES valstybių. Jis integruoja Lietuvos ir visų ES valstybių mokesčių institucijas.

Taip pat prisidėjome prie tokių iniciatyvų kaip valstybinė čekių loterija, kuria buvo skatinama mažinti šešėlį rinkoje ir didinti mokesčių surinkimą. Per pirmus tris projekto mėnesius buvo užregistruotas 1 mln. kvitų.

Prie VMI veiklos efektyvumo didinimo prisideda ir išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemis, kuris yra išmaniosios mokesčių administravimo informacinės sistemos sudėtinė dalis.

Kuriant šį posistemį, buvo automatizuojamas stebėsenos ir kontrolės procesų valdymas. Pagrindinės posistemio užduotys:

  • Automatizuotas duomenų rinkimas;
  • Automatizuotas mokesčių mokėtojų rizikos vertinimas;
  • Automatizuotas patikrinimų planavimas;
  • Kontrolės proceso valdymas.