Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Miesto transporto sprendimai

„Novian Systems“ sukurti sprendimai šiandien aktyviai naudojami ir miestų gyvenime. Viena iš ypač pasiteisinusių sričių – miesto transportas, kur gyventojai naudojasi mobiliosiomis programėlėmis „m.Ticket“ ir „m.Parking“.

Miestui šios programėlės suteikia galimybę patogiai analizuoti duomenis, automatiškai generuoti ataskaitas, pagreitina duomenų įvedimą ir apdorojimą, leidžia vieningai administruoti paslaugos naudotojus. Intuityvi naudotojo sąsaja ir savitarnos portalas palengvina naudotojų informavimą, su paslauga susijusių duomenų gavimą.

„m.Ticket“

Nuo 2014 m. naudojama „m.Ticket“ programėlė – tai viešojo transporto bilietas mobiliajame telefone. Ji leidžia įsigyti viešojo transporto bilietus, planuoti keliavimo maršrutus autobusu arba troleibusu Vilniuje. Lengvai išsirenkamas greičiausias maršrutas, tvarkaraščių peržiūra ir stebimas viešojo transporto judėjimas realiuoju laiku, o šios funkcijos užtikrina sklandų važiavimą viešuoju transportu ir keleiviams, ir kontrolieriams.

Siekiant mažinti keleivių, kurie naudojasi viešojo transporto paslaugomis už jas nesusimokėję, programėlėje įvesta 15 sekundžių atidėjimo laikotarpis bilietui aktyvinti, taip išvengiant situacijų, kai bilietas pažymimas tik pamačius kontrolei. Be to, keleiviai gali nupirkti bilietą ir kitam asmeniui, o už bilietus atsiskaityti ir įvesta banko kortele.

Mobilioji programėlė išsiskiria patogumu gyventojams – ji prieinama išmaniuosiuose telefonuose, turinčiuose ir iOS, ir Android operacinę sistemą.

„m.Parking“

Mobilioji parkavimo programėlė „m.Parking“ skirta užsakyti, apmokėti, administruoti parkavimo paslaugas, taip pat kontroliuoti ir prižiūrėti parkavimą. „m.Parking“ yra prieinama kiekviename išmaniajame telefone, turinčiame tiek iOS, tiek Android operacinę sistemą, o paslaugą galima užsisakyti neišlipant iš automobilio. Sistema yra pritaikyta ir vairuotojui, ir kontrolieriui.

Vairuotojui „m.Parking“ leidžia už automobilio stovėjimą susimokėti mobiliuoju telefonu, pasirinkti automobilio pastatymo pradžią ir pabaigą, taip mokant už faktinį automobilio stovėjimo laiką. Taip pat galima suvesti automobilio numerį, pasirinkti parkavimo zoną, apmokėti už stovėjimą, siųsti informaciją SMS žinute, automatiškai nustatoma buvimo vieta. Be to, užsisakius mokamą automobilių stovėjimo paslaugą ją galima bet kada nutraukti ar pratęsti.

Miestui svarbu tai, kad programėlėje įdiegti tokie funkcionalumai kaip parkavimo paslaugų valdymo modulis (back-end), kuriame vykdomos vidinės operacijos – duomenų replikavimas, naudotojų bei nustatymų administravimas, mokėjimų stabdymas.

Parkavimo sprendimo portalas atsako už naudotojų registraciją, informacijos bei telefono numerių valdymą. Paslaugų valdymas leidžia vykdyti mokėjimų peržiūrą, eksportavimą ir filtravimą pagal telefono numerį, operatorių, tipą, statusą, mokėjimo laikotarpį.

Kontrolės komponentas leidžia peržiūrėti tikrinimų istoriją (ID, inspektorius, automobilio valstybinis numeris, zonos, laikas, užsakymo būsena, statusas) ir filtruoti ją pagal inspektorių, automobilio valstybinį numerį, laikotarpį. Taip pat galima pažeidimų istorijos peržiūra (ID, Nr., automobilio valstybinis numeris, inspektorius, gatvė, laikas, statusas) ir filtravimas pagal Nr., automobilio valstybinį numerį, inspektorių, laikotarpį.

Apskaitos modulis atsako už duomenų mainų tarp sistemos komponentų ir mobilių operatorių bei bankų informacinių sistemų funkcionalumą. Programos funkcionalumas įgyvendintas atsižvelgiant į greitaveiką bei vartotojų patogumą.