Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Skaitmeninės transformacijos strategijos rengimas

Įmonių ir organizacijų konkurencingumas bei veiklos efektyvumas yra neatsiejami nuo technologijų. Vienos organizacijos pasyviai reaguoja į kintančią skaitmeninę aplinką, kitos – drąsiai ieško būdų, kaip pasitelkus technologijas pasiekti organizacijos tikslų ir išplėsti veiklos galimybes.

Siekiant iš esmės pakeisti naudojamas technologijas ir jų vaidmenį veikloje, taip pat ir svarstant naujų skaitmeninių technologijų diegimą, verta pradėti nuo skaitmeninės transformacijos strategijos.

„Novian“ specialistai gali prisidėti prie jos parengimo ir konsultacijomis dėl technologijų, ir organizuodami strategijos rengimo procesą. Jie padeda organizacijoms išsigryninti, kaip technologijos gali prisidėti prie jų veiklos tikslų, parengia pokyčių įgyvendinimo planą.

Strategijos parengimas prasideda nuo veiklos poreikių analizės, kurios metu susipažįstama su organizacijos situacija, veiklos vizija ir poreikiais.

Analizės rezultatai ir įžvalgos naudojami kaip pagrindas diskusijoms darbo grupėse, kuriose kartu su organizacijos atstovais išgryninama tinkamiausia skaitmeninės transformacijos kryptis.

Apibendrinę rezultatus, „Novian“ specialistai rekomenduoja IT sprendimus, kuriuos reikėtų įsidiegti norint pasiekti išsikeltus tikslus (pvz., trumpesnis paslaugos teikimo laikas, mažesnis žmogiškųjų resursų poreikis ir pan.).

Siūlydami sprendimus, „Novian“ specialistai remiasi pasaulinių technologijų gamintojų ir sprendimų kūrėjų gerosiomis praktikomis. Tai leidžia įvertinti skaitmeninių technologijų galimybes ir ateities tendencijas.

Skaitmeninės transformacijos strategijos praktiškumą užtikrina „Novian“ specialistų žinios ir patirtis diegiant technologijas.