Globalių klientų aptarnavimas

Sėkmingai bendradarbiaujame su didžiausiais techninės ir programinės įrangos gamintojais. Mūsų partnerystės leidžia išskirtinėmis sąlygomis tiekti ir prižiūrėti įrangą klientams, turintiems sutartis su gamintojais visame pasaulyje.

Užtikriname, kad globalūs klientai, turintys atstovybes skirtingose pasaulio šalyse, gautų motininės įmonės standartuose apibrėžtos konfigūracijos įrangą į bet kurią pasaulio šalį.

Turime išskirtines sąlygas tiekti „Dell Technologies“, „Kyocera“, kitų gamintojų įrangą bei jos priežiūrą. Šių partnerysčių pagrindu užtikriname, kad:

  • Įrangos užsakymas vyktų operatyviai ir sklandžiai;
  • Užsakomos įrangos konfigūracija atitiktų globalaus kliento standartus;
  • Užsakyta įranga pasiektų klientą per įmanomai trumpiausią laiką (ją gabename tiesiai klientui);
  • Įrangos priežiūra bus operatyvi bei profesionali, kadangi pristatymo ir techninius klausimus sprendžiame tiesiogiai su gamintoju.

Taip pat, esant poreikiui, formuojame rezervinį įrangos sandėlį ir pristatome ją pagal pareikalavimą.

Būdami oficialus „Apple“ įrangos tiekėjas Lietuvoje, galime registruoti ar įtraukti kliento įsigytus įrenginius į organizacijos tinklą bei greitai ir lengvai juos parengti naudojimui su „Apple Business Manager“ – suteikti darbuotojams prieigą prie „Apple“ paslaugų, parengti ir valdyti organizacijos įrenginius, programas bei profilius vienoje vietoje.

Globaliems klientams taip pat tiekiame „Lenovo“, HPE ((Hewlett Packard Enterprise) ir kitų gamintojų verslo klasės IT įrangą, teikiame jos priežiūros paslaugas.