Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Hiperkonverguoti IT infrastruktūros sprendimai

Organizacijos hiperkonverguotą IT infrastruktūrą pasitelkia siekdamos padidinti IT įrangos lankstumą, veikimo greitį ir efektyvumą.

Hiperkonverguota infrastruktūra apima su programine įranga susijusią IT infrastruktūrą, kur įprastinės IT įrangos elementai yra virtualizuoti, todėl juos galima valdyti pasitelkiant virtualias priemones (hipervizorių).

Tokiu būdu hiperkonverguota infrastruktūra sujungia virtualizacijos ir debesų kompiuterijos galimybes bei leidžia IT resursus naudoti pagal poreikį. 

Hiperkonverguotų sprendimų privalumai

Pasitelkti hiperkonverguotą IT infrastruktūrą verta:

  • Iškilus didesnio IT infrastruktūros lankstumo poreikiui, pavyzdžiui, kai kuriant naują produktą reikia greitai ir trumpam gauti papildomų resursų;
  • Iškilus greitaveikos problemų, kai tradiciniai sprendimai nebepatenkina lūkesčių;
  • Siekiant efektyviau valdyti su IT infrastruktūra susijusius kaštus;
  • Siekiant maksimaliai sumažinti IT infrastruktūros sutrikimų tikimybę ir įtaką veiklos tęstinumui.

Sprendimai organizacijoms

„Novian Technologies“ projektuoja, diegia ir prižiūri hiperkonverguotus IT infrastruktūros sprendimus, padeda organizacijoms šių sprendimų pagrindu sukurti privačius debesis.

Privatūs debesys gali būti išplėsti į viešuosius debesis. Tuomet, norint diegti ir valdyti programas pasitelkiama hibridinė debesų infrastruktūra. Taip, naudojant tas pačias priemones ir procedūras, yra palengvinamas duomenų ir paslaugų perkėlimas į debesis.

„Novian Technologies“ turi ilgametę hiperkonverguotų sprendimų projektavimo, diegimo ir priežiūros patirtį. Bendrovė pasitelkia pasaulinių gamintojų technologinius sprendimus „Dell VxRail“, „VMware Ready-Nodes“, „Azure Stack“ ir pan.