Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Inovacijos kaip paslauga (INaaS)

Organizacijoms, siekiančioms naujausiomis technologijomis pagrįstų veiklos pokyčių, siūlome inovacijų taikymo paslaugą (angl. Innovation as a service, INaaS), įsigyjant būtent jūsų veiklai aktualias konsultacijas ir sprendimus.

Tai galimybė organizacijoms nekurti savo inovacijų padalinio ir vykdyti inovatyvius projektus su išorinės komandos pagalba, pagal poreikį gaunant prieigą prie pažangių sprendimų, ekspertų žinių, technologijų, infrastruktūros.

Tokiu būdu ši paslauga leidžia iš esmės padidinti konkrečiai veiklai aktualius mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) pajėgumus. Be to, ji suteikia galimybę sparčiau inovuoti veiklą, mažinant šios srities išlaidas ir koncentruojant dėmesį bei resursus į pagrindinę organizacijos veiklą.

Daug dėmesio skiriame ne tik tokioms šiuo metu aktualioms inovacijų sritims kaip dirbtinis intelektas (DI) ir didžiųjų duomenų analitika, bet ir kitoms technologijoms, padedančioms realizuoti aktualias naujoves.

Ką siūlome

Pasitelkę šį sprendimą, įgysite išorinių ekspertų komandą: mūsų specialistai dirbs kartu su jūsų organizacija, kad suprastų jūsų tikslus, iššūkius ir veiklos srities subtilybes.

Mūsų komandoje dirba DI ir didžiųjų duomenų analizės srityje patirtį sukaupę specialistai, taip pat vizionieriai technologijų architektai bei duomenų mokslininkai.

Šios žinios leidžia mums kurti mokslo tyrimų ir plėtros strategijas, išnaudojančias DI ir didžiųjų duomenų potencialą, o holistinis požiūris – sklandžiai integruoti šias technologijas į organizacijos inovacijas.

Kaip dirbame

Kūrybiškumas skatina naujoves, o praktiškumas jas įgalina praktikoje. Sutelkiame dėmesį į siekiamą rezultatą, tam tikslui išnaudodami DI ir didžiųjų duomenų potencialą.

Taikydami inovatyvias technologijas įvairiuose projektuose, nuolat plečiame savo žinias. Be to, palaikome partnerystę su įvairiais universitetais, mokslo tyrimų institutais ir novatoriškomis įmonėmis, siekdami pasitelkti geriausius MTEP tyrėjus ir praktikus.

Mūsų patirtis

„Novian“ įmonės dalyvauja pažangiuose gynybos, kosmoso tyrinėjimo, medicinos ir kitų sektorių projektuose:

  • Gynyba ir saugumas: dalyvaujame projektuose, kuriuose taikomos pažangios gynybos ir saugumo technologijos. Pavyzdžiui, integruojant DI į gynybos aplikacijas, siekiama gerinti situacijos vertinimą, optimizuoti sprendimų priėmimą ir modernizuoti artilerijos sistemas. Taip pat dalyvaujame projekte, kurio metu integruojant pažangias koncepcijas ir technologijas, kuriami naujos kartos artilerijos sviediniai ir raketos.
  • Kosmosas: kuriame naujoviškus duomenų valdymo sprendimus kosmose – nanopalydovų duomenų mainų ir valdymo platformą efektyviam jų tarpusavio bei Žemės bendravimui.
  • Medicinos technologija: aktyviai dalyvaujame medicinos technologijų sektoriuje, kurdami diagnostikos metodus ir naujos kartos sistemas. Jomis siekiama įvertinti pacientų būklę, pateikti diagnozes ir rekomenduoti gydymo planus, supaprastinti sveikatos priežiūros procesus. Sistemose naudojamos automatinio vaizdo atpažinimo ir mašinų mokymosi technologijos.
  • Finansų tyrimai: specializuojamės kurdami DI modelius, skirtus tekstiniuose dokumentuose atpažinti objektus. Šie modeliai didina didelio tekstinių duomenų kiekio apdorojimo ir analizės efektyvumą.
  • Energijos optimizavimas: pasitelkus dirbtinį intelektą, vertinamos orų prognozės siekiant nustatyti energijos poreikį. Tai leidžia optimizuoti energijos paskirstymą, didinti tiekimo patikimumą ir veiklos efektyvumą.