Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą Lietuvių English

  „Novian Systems“

  Programavimo srityje dirbančios įmonės kuria informacines sistemas, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimus verslui bei viešajam sektoriui.

  „Novian Systems“ iki 2020 m. pabaigos buvo žinoma kaip „Algoritmų sistemos“. Šiandien Lietuvos bendrovė „Novian Systems“ ir jai priklausanti Estijos bendrovė „Andmevara AS“ yra vertinamos kaip patikimų pritaikytųjų informacinių sistemų bei IT sprendimų kūrėjos, ypač viešojo sektoriaus srityje. Nuo 2021-ųjų, prie „Novian Systems“ prijungus verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų bendrovę „Aceną“, „Novian Systems“ išplėtė programavimo paslaugų spektrą.

  Itin daug patirties specialistai yra sukaupę kurdami mokesčių valdymo sistemas, taip pat aktyviai dirbdami e. sveikatos, aplinkos apsaugos, išmaniojo miesto, e. valdžios ir kitose srityse. Dirbant su viešojo sektoriaus organizacijomis įgytos žinios praverčia ieškant sprendimų verslo įmonėms, ypač susijusiose srityse.

  Grupės įmonės orientuojasi į sudėtingų pritaikytųjų informacinių sistemų valstybinėms institucijoms, didelėms ir vidutinėms įmonėms kūrimą, verslo procesų skaitmeninimą, verslo analitikos sprendimus, o kartu su bendrovėmis „Novian Technologies“ ir „Zissor“ įgyvendina kompleksinius projektus.

  Taip pat daug dėmesio skiriama  procesams efektyvinti pasitelkiant didžiųjų duomenų ir „duomenų ežerų“ (angl. Data Lake), dirbtinio intelekto, procesų robotizavimo sritis.

  „Esame partneris, žengiantis kartu su verslo bei organizacijų poreikiais ir siūlantis platų programavimo paslaugų spektrą“, -

  Evaldas Rėkus, „Novian Systems“ generalinis direktorius

  Kompetencijos

  „Novian Systems“ (iki šiol žinomų kaip „Algoritmų sistemos“) patirtis apima informacinių sistemų kūrimą pradedant „išmaniojo miesto“ transporto sprendimais, e. recepto sistema ir baigiant  indėliu į e. mokesčių, pajamų deklaravimo sistemų sukūrimą. Nuo 2021-ųjų, prie „Novian Systems“ prijungus verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų bendrovę „Acena“, „Novian Systems“ teikia platesnį programavimo paslaugų spektrą: „Microsoft“ sprendimais paremtas verslo efektyvumo, procesų pertvarkymo, verslo analitikos bei kitas paslaugas. Bendrovės specialistai padeda klientams pertvarkyti IT infrastruktūrą ir IT sprendimus, optimizuoti kaštus bei darbuotojų laiko sąnaudas.

  Estijoje veikianti „Andmevara AS“ prie „Novian“ įmonių grupės prisijungė 2016 metais. Kilusi iš Estijos valstybinės organizacijos „Riigiarvutuskeskus“, „Andmevara“ aktyviai prisidėjo prie Estijos e. Vyriausybės projekto įgyvendinimo ir aptarnavo daugelį Estijos viešojo sektoriaus organizacijų. 2002-2015 metais bendrovė tvarkė Estijos gyventojų registrą, kuris, siekiant konsoliduoti tam tikras valstybės IT funkcijas, nuo 2016 m. perduotas Estijos IT ir vystymo centrui prie Vidaus reikalų ministerijos (SMIT).

  Pagrindinės „Novian“ programavimo kompetencijos ir galimybės:

  Projektai pokyčiams

  Patirtis

  E. receptas – efektyvesnis gydytojų darbas ir daugiau patogumo pacientams

  Lietuvos Registrų centro tvarkoma e. sveikatos sistema šalyje išsiskiria tvarkomų duomenų kiekiu. Viena svarbiausių jos dalių yra nuo 2015 m. veikiantis e. receptas. Pasinaudojus šia galimybe, vien 2019 metais buvo išrašyta daugiau kaip 10 mln. e. receptų. Centralizuotą elektroninių receptų išrašymo ir tvarkymo sistemą sukūrė ir įdiegė bendrovė „Novian Systems“.

  Plačiau

  Skaitmenizuotas Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas

  2011 m. visuotinis Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas vyko tradiciniu būdu, jam buvo pasitelkta 6 tūkst. surašinėtojų, o toks surašymas reikalavo didelių finansinių ir laiko sąnaudų. Siekdamas efektyviai naudoti valstybės lėšas, Lietuvos statistikos departamentas nusprendė šį procesą modernizuoti ir pasitelkti naujus IT sprendimus, kuriuos įdiegė bendrovė „Novian Systems“. Sukurta sistema leidžia gyventojų ir būstų surašymą atlikti naudojant pagrindinių valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Pirmąjį skaitmenizuotą visuotiną surašymą numatyta atlikti 2021 m.

  Plačiau

  Inovacijos tvariam atliekų tvarkymui

  IVL Švedijos aplinkos tyrimų institutas ir „Novian Systems“ sukūrė informacinę sistemą WAMPS, padedančią planuoti, modeliuoti ir įgyvendinti įvairius atliekų tvarkymo scenarijus. Šis įrankis aštuonių Baltijos jūros regiono valstybių organizacijoms leido palyginti skirtingus atliekų tvarkymo scenarijus bei pasirinkti ekonomiškiausią.

  Plačiau

  Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

  Technologijos Jūsų tikslams

  Susisiekite

  Mumis pasitiki

  Partneriai

  Klientai

  Mumis pasitiki

  Žinių kapitalas

  ISO 9001

  ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą turi„Novian Systems“. Atitiktis šiam standartui užtikrina, kad organizacijoje veikiantys procesai yra valdomi, stebimi ir dokumentuojami laikantis geriausių pasaulio praktikų.

  ISO 27001

  Atitiktis ISO 27001 Informacijos saugos standartui apibrėžia taisykles, kurių turi būti laikomasi siekiant užtikrinti informacijos saugą laikantis tarptautinių standartų. „Novian Systems“ šį standartą įgijo 2008 metais.

  ISO 14001

  ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto atitiktis„Novian Systems“ nuo 2012 metų garantuoja, kad joje veikla vykdoma atsižvelgiant į dabartinius aplinkosaugos iššūkius ir stengiamasi į juos atsižvelgti mažinant gamtinių išteklių vartojimą, kuriant produktus ir paslaugas, kurie tausoja gamtą.

  ISO 9001

  Nuo 2011 m. „Andmevaros“ vartotojo palaikymo paslaugos įvertintos pagal kokybės valdymo sistemos 9001:2008 sertifikatą.

  „Inovacijų prizas 2006“

  VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2006“ ekspertai įvertino „Novian Systems“ (tuometinę „Algoritmų sistemos“), paskelbdami prizininke „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. 2006 metais konkursui buvo pateiktos 68 paraiškos, iš kurių ekspertų komisija atrinko geriausias.

  „Inovacijų prizas 2011“

  VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai įvertino „Novian Systems“, paskelbdami nugalėtoja „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose.

  Istorija

  Pagrindiniai įvykiai

  1970 m.

  veiklą pradėjo Estijos valstybinė organizacija „Riigiarvutuskeskus“, iš kurios kilo „Andmevara“

  1997 m.

  įkurta „Andmevara“

  2001 m.

  veiklą pradėjo „Algoritmų sistemos“

  2007 m.

  veiklą pradėjo „Acena“

  2008 m.

  Positor“ (vėliau BAIP grupė) įsigijo „Aceną“

  2015 m.

  „Acena“ išrinkta „Microsoft“ metų partneriu

  2016 m.

  „INVL Technology“ įsigijo „Algoritmų sistemas“

  2016 m.

  „INVL Technology“ įsigijo Estijos IT paslaugų bendrovę „Andmevara“

  2018 m.

  „Andmevara AS“ veikla atskirta į įmones „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“

  2019 m.

  „Algoritmų sistemos“ įsigijo „Andmevara AS“

  2020 m.

  „Algoritmų sistemos“ pakeitė pavadinimą į „Novian Systems“

  2020 m.

  „Acena“ prijungta prie „Novian Systems“

  „Novian Systems“

  Komanda

  Evaldas_Rekus
  Evaldas Rėkus

  „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

  Paulius_Vaitkevicius
  Paulius Vaitkevičius

  „Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

  Paulius Skamarakas
  Paulius Skamarakas

  „Novian Systems“ komercijos direktorius

  Dainius_Buzas
  Dainius Buzas

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

  Danute_Graziene
  Danutė Gražienė

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

  Juste_Shapiro
  Justė Shapiro

  „Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė

  Evaldas_Rekus
  Evaldas Rėkus

  „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

  Paulius_Vaitkevicius
  Paulius Vaitkevičius

  „Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

  Paulius Skamarakas
  Paulius Skamarakas

  „Novian Systems“ komercijos direktorius

  Dainius_Buzas
  Dainius Buzas

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

  Danute_Graziene
  Danutė Gražienė

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

  Juste_Shapiro
  Justė Shapiro

  „Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė