„Zissor“

Daugiau kaip 20 metų patirtį sukaupusi Norvegijos įmonė „Zissor“ – pirmaujantis pasaulio žiniasklaidos monitoringo sprendimų ir žiniasklaidos skaitmeninimo programinės įrangos bei paslaugų teikėjas.

Paslaugomis aktyviai naudojasi bibliotekos, archyvai ir leidėjai. Kas savaitę, naudojant „Zissor“ įrangą, skaitmeninama daugiau kaip milijonas laikraščių ir žurnalų puslapių.

2019 m. prie „Novian“ grupės prisijungusi „Zissor“ yra žinoma žiniasklaidos stebėjimo sprendimų  tiekėja.

Jos programinė įranga leidžia užtikrinti pilną spaudos straipsnių paiešką ir iškarpų parengimą, automatinį straipsnių segmentavimą, paiešką bei lankstų persiuntimą.

Bendrovės sprendimai leidžia įgyvendinti įvairius žiniasklaidos skaitmeninimo projektus. 2020 m. „Zissor“ išplėtė paslaugų portfelį kitų „Novian“ grupės įmonių programavimo, IT infrastruktūros paslaugomis bei sprendimais.

Pagrindiniai bendrovės produktai – „Zissor Media Monitoring Software“, kuria naudojasi didžiosios pasaulio žiniasklaidos stebėjimo bendrovės, ir „Zissor Archive Digitization Software“, kuria naudojasi bibliotekos, archyvai bei leidėjai, kurie skaitmenindami archyvus juos ne tik išsaugoja, bet ir suteikia prie jų prieigą bei galimybę juos surasti.

„Zissor“ šiandien suteikia verslui vertę teikdama žiniasklaidos stebėjimo ir skaitmeninimo sprendimus bei perkeldama sukurtą turinį į aktualius formatus.

Žiniasklaidos stebėjimo bendrovėms „Zissor“ siūlo pilną procesą siekiant surasti ir parengti spaudos iškarpas ir naujienas, naudojantis pažangiu duomenų fiksavimu, apimančiu automatiškai atliekamus procesus – straipsnių segmentavimą, paiešką, iškarpų parengimą ir lankstų persiuntimą.

„Klientams ir turinio naudotojams siekiame atverti daugiau galimybių. Ieškome aktualių sprendimų ir naujovių“, -

Ove Dirdal, „Zissor“ direktorius

Kompetencijos

„Zissor“ bendradarbiauja su įvairiomis žiniasklaidos stebėjimo bendrovėmis, archyvais, bibliotekomis.

Žiniasklaidos monitoringo programinės įrangos galimybės apima įvairius formatus, vertinant ir apdorojamos informacijos formatus – nuo PDF, interneto, radijo iki TV, ir  parengiamos informacijos formatus – PDF, XML su metaduomenimis.

Teikiamas ir pilnas paslaugų paketas laikraščių ir žurnalų archyvams skaitmenizuoti. Suteikdama šią galimybę, „Zissor“ bendradarbiauja su partneriais, skenuojančiais mikrofilmus ir popierinius dokumentus, yra apdorojusi milijonus puslapių įvairiems archyvams.

Pagrindinės „Novian“ žiniasklaidos stebėjimo ir skaitmeninimo kompetencijos bei galimybės:

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite

Bendradarbiaujame

Mūsų partneriai

Atveriame klientams naujas galimybes bendradarbiaudami su pasauliniais gamintojais.

Istorija

Pagrindiniai įvykiai

2000 m.

„Zissor“ pradėjo veiklą

2019 m.

„Novian“ įsigijo „Zissor“

„Zissor“

Komanda

Ove_Dirdal
Ove Dirdal

„Zissor“ direktorius

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ Regiono pardavimo vadovė

Ove_Dirdal
Ove Dirdal

„Zissor“ direktorius

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ Regiono pardavimo vadovė