Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Karjera „Novian Systems“

Kartu kuriame modernesnę visuomenę

Vertybės

Verslumas, komandiškumas ir atvirumas pokyčiams – tai pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje veikloje. Priimdami sprendimus, įvertiname jų poveikį darbuotojams, įmonei bei klientams ir visada ieškome visoms pusėms palankiausio varianto.

Komanda

Mūsų bene 80 žmonių komanda – gamybos, verslo plėtros, komercijos bei administracijos departamentai – kuria ir įgyvendina sprendimus, kuriais prisideda prie modernios visuomenės kūrimo.

Nepriklausomai nuo pareigų, jaučiame aistrą IT, todėl iššūkius sprendžiame profesionaliai.

Tikime, kad sėkmė priklauso ir nuo kolegų palaikymo ir atsižvelgiame į jų pasiūlymus – nesvarbu, ar kolega prie komandos prisijungė vakar, ar dirba įmonėje 20 metų.

Mokymai

Skatiname tobulėjimą – jis yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, kadangi ne tik dirbame sparčiai besikeičiančių informacinių technologijų srityje, bet ir patys kuriame naujoves.

„Novian Systems“ komandos išsilavinimas ir naujų žinių troškimas – tai pagrindinis raktas į sėkmę įgyvendinant sudėtingiausius projektus, todėl investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimo mokymus ir sertifikatų laikymą.

Geografija ir patirtis

Bendradarbiaujame su klientais iš įvairių pasaulio šalių. Siūlome inovatyvius sprendimus klientams ne tik Lietuvoje, Skandinavijos, Afrikos ir Azijos šalyse, todėl daliai kolegų tenka keliauti ir susipažinti su kitų kultūrų darbo specifika.

Tarptautiniai projektai suteikia vertės visai komandai, grįžę kolegos dalinasi patirtimi ir įspūdžiais.

Esame „Novian“ grupės dalis, todėl plečiame kompetencijas ir kurdami inovatyvius projektus kartu su kitomis grupės bendrovėmis.

Aplinka

Pagarba vienas kitam ir gebėjimas išgirsti kuria aplinką, kurioje gerai jaučiamės. Mums itin svarbu, kaip jaučiasi kolegos darbe, o pasirūpinti tuo padeda ir naujos technologijos.

Laisvalaikis

Draugišką ryšį kuriame ir kartu leisdami laisvalaikį. Žiemos vakarais žaidžiame pokerį, proto mūšį ar užkuriame pirtį. Vasarą ilsimės aktyviau – leidžiamės į žygius su baidarėmis ar dviračiais. Taip pat prisidedame prie socialinės veiklos.

Prisijungti prie renginių kūrimo grupės ir pasiūlyti idėjų laisvalaikiui su komanda gali kiekvienas.

Karjera

Tarp mūsų yra nemažai tokių, kurie pradėjo karjerą būdami „junior“ specialistais, o šiandien yra projektų arba skyriaus vadovai. „Novian Systems“ kiekvienas gali kilti karjeros laiptais ir užimti labiau atsakingas pareigas.

Prisijunk ir Tu!

Šiuo metu ieškome šių darbuotojų.

Daugiau apie „Novian Systems“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite