Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Debesijos paslaugų aptarnavimas

Šiandien verslas ir viešojo sektoriaus organizacijos gali naudotis debesijos paslaugų tiekėjų paslaugomis, neturėdami savo IT infrastruktūros arba perkeldamos ją į paslaugų tiekėjų duomenų centrus.

Organizacijas, perkėlusias IT infrastruktūrą į privačių ar viešų debesijos paslaugų tiekėjų duomenų centrus, konsultuojame renkantis debesijos paslaugas ir padedame rasti tarptautinius saugumo standartus atitinkantį racionalų sprendimą.

Taip pat teikiame organizacijoms ar atskiriems projektams skirtas profesionalias stebėsenos, priežiūros paslaugas: vykdome pilną infrastruktūros stebėjimą, priežiūrą ir aptarnavimą, optimizuojame sistemų našumą ir resursų panaudojimą.

Besikeičiant veiklos poreikiams ar aplinkos veiksniams, teikiame rekomendacijas dėl debesijos paslaugų tolimesnio naudojimo.

Vykdome migravimo paslaugas: perkeliame infrastruktūrą į pasirinktą debesijos tiekėją, taip pat padedame perkelti infrastruktūrą iš vieno tiekėjo pas kitą.