Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

„Novian“ grupė

Sujungusi Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonių pajėgas, šiandien „Novian“ įmonių grupė veikia kaip integratorius, teikiantis programavimo, technologinius, taip pat kompleksinius šių sričių IT sprendimus bei paslaugas.

Žiūrėti video

„Novian“ grupė

Kas mes esame

Veikiame lanksčiai, o mūsų projektai apima efektyvią organizacijos IT veiklą ir įvairias verslo bei viešojo sektoriaus sritis. Pritaikyti jose sukauptą patirtį bei įgalinti technologijas esame pasirengę ir kitose srityse.

Mūsų biurai veikia penkiose Europos šalyse, o dirbame pasaulio mastu – „Novian“ įmonių pastaruosius penkerius metus vykdyti projektai apėmė keturis žemynus.

„Novian“ grupės įmonės veikia trimis pagrindinėmis kryptimis.

„Integruojame grupės žinias ir pajėgas pagal Jūsų verslo ar organizacijos poreikius“, -

Evaldas Rėkus, „Novian“ direktorius
schema_LT (1)
schema_mobile_LT (1)

Programavimo įmonė „Novian Systems“ koncentruojasi į pritaikytųjų sistemų kūrimą, didžiųjų duomenų, dirbtinio intelekto, duomenų analitikos, procesų robotizavimo sritis, įgyvendina nacionalinio masto ir verslui skirtus projektus.

Informacinių sistemų bei programinės įrangos kūrimo bendrovė „Elsis PRO“ yra sukaupusi patirties aviacijos, gynybos, energetikos, kosmoso technologijų srityse. Jos veikla apima informacinių sistemų kūrimą ir integravimą, dirbtinio intelekto sprendinių taikymą, išmanius duomenų mainų sprendimus, didžiųjų duomenų analitiką, valdymo procesų organizacijose skaitmenizavimą ir rizikų valdymą.

„Novian Technologies“ – tai technologijų  krypties pagrindinė įmonė. Ji daug dėmesio skiria kritinės IT infrastruktūros paslaugoms, superkompiuterių, atviro kodo debesijos technologijų, dokumentų skaitmeninimo, duomenų saugojimo ir archyvavimo sritims. Taip pat teikia aukštos kvalifikacijos tęstines priežiūros ir aptarnavimo paslaugas.

Norvegijoje veikianti „Zissor“ pasaulio mastu teikia žiniasklaidos stebėsenos programinės įrangos ir skaitmeninimo paslaugas.

„Novian“ grupė

Grupės veikla

Vis daugiau veiklų persikelia į internetą, o jų sklandus veikimas priklauso nuo IT infrastruktūros ir naudojamų programinių sistemų ir veiklos poreikių suderinimo.

Norime būti partneris, kuris padeda įgalinti technologijas Jūsų organizacijos reikmėms:

ieškantiems aktualių sprendimų bei paslaugų programavimo, technologijų, skaitmeninimo srityje, užtikrinant efektyvų IT ūkio ir organizacijos veikimą, pasitelkiant duomenų bei dirbtinio intelekto galimybes ar kuriant nacionalinio masto IT sistemas.

Tiems, kam aktualus IT projekto ar ūkio valdymas pasitelkiant vieną tiekėją, teikiame kompleksinius sprendimus.

Kokie Jūsų poreikiai šiandien?

Mūsų patirtys

Projektai pokyčiams

Superkompiuteris, padedantis spręsti klimato kaitos problemas

„Novian Technologies“ Burkina Faso sostinėje esančiame WASCAL IT kompetencijų centre įdiegė didelio našumo klimato stebėsenos ir modeliavimo superkompiuterį. Jo gebėjimas apdoroti milžiniškus duomenų kiekius mokslininkams leido efektyviau kurti priemones, padedančias švelninti klimato kaitos poveikį, prognozuoti galimus padarinius ir padėti prisitaikyti prie jau įvykusių aplinkos pokyčių, opių Vakarų Afrikos valstybėms.

Plačiau

Skaitmenizuotas Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas

2011 m. visuotinis Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas vyko tradiciniu būdu, jam buvo pasitelkta 6 tūkst. surašinėtojų, o toks surašymas reikalavo didelių finansinių ir laiko sąnaudų. Siekdamas efektyviai naudoti valstybės lėšas, Lietuvos statistikos departamentas nusprendė šį procesą modernizuoti ir pasitelkti naujus IT sprendimus, kuriuos įdiegė bendrovė „Novian Systems“. Sukurta sistema leidžia gyventojų ir būstų surašymą atlikti naudojant pagrindinių valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Pirmasis skaitmenizuotas visuotinis surašymas atliktas 2021 m.

Plačiau

Gyventojų pajamų deklaravimas – per kelias minutes

Pagrindinių mokesčių administravimu Lietuvoje rūpinasi Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Siekdama efektyviau administruoti mokesčius, ji bendrovei „Novian Systems“ patikėjo išplėtoti kompleksišką gyventojų pajamų mokesčio informacinę sistemą. Atlikus reikiamus patobulinimus, VMI gali užtikrinti paprastesnį ir patogesnį duomenų, susijusių su gyventojų pajamų mokesčiu, surinkimą bei apdorojimą. Kartu su kitomis bendrovėmis atnaujinta informacinė sistema sudaro sąlygas patogiau pateikti kasmetines gyventojų pajamų deklaracijas internetu.

Plačiau

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite

Bendradarbiaujame

Mūsų partneriai

Naujos galimybės bendradarbiaujant su pasauliniais gamintojais.

Klientai

Mumis pasitiki

„Novian“ grupė

Žinių kapitalas

ISO 9001

ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą turi„Novian Systems“. Atitiktis šiam standartui užtikrina, kad organizacijoje veikiantys procesai yra valdomi, stebimi ir dokumentuojami laikantis geriausių pasaulio praktikų.

ISO 27001

Atitiktis ISO 27001 Informacijos saugos standartui apibrėžia taisykles, kurių turi būti laikomasi siekiant užtikrinti informacijos saugą laikantis tarptautinių standartų. „Novian Systems“ šį standartą įgijo 2008 metais.

ISO 14001

ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto atitiktis„Novian Systems“ nuo 2012 metų garantuoja, kad joje veikla vykdoma atsižvelgiant į dabartinius aplinkosaugos iššūkius ir stengiamasi į juos atsižvelgti mažinant gamtinių išteklių vartojimą, kuriant produktus ir paslaugas, kurie tausoja gamtą.

ISO 9001

Nuo 2011 m. „Andmevaros“ vartotojo palaikymo paslaugos įvertintos pagal kokybės valdymo sistemos 9001:2008 sertifikatą.

„Novian Technologies“ yra sertifikuota ISO/IEC 20000-1:2011, LST EN ISO 140001:2005, LST EN ISO 9001:2008. Bendrovė taip pat dirba pagal LEAN metodologijas, naudojasi COBIT 5 metodika.

„CopyPrint“

„CopyPrint“ – šiuolaikiškas „Novian Technologies“ spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo sprendimas su 24/7 priežiūra Baltijos šalyse.

CIMF

„Novian Technologies“ sukurta ir patentuota CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework) – praktikoje išbandyta kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms teikti skirta metodika, sukurta remiantis geriausiomis praktikomis – ITIL v3, bei laikantis ISO kokybės reikalavimų. CIMF yra registruotas prekės ženklas.

Projektai

„Novian Technologies“ bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su tarptautinėmis organizacijomis bei mokslininkų bendruomene Lietuvoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, kartu su Vilniaus universitetu įkurtas Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centras, suorganizuota „EGI User Forum 2011“ konferencija Vilniuje.

„Inovacijų prizas 2006“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2006“ ekspertai įvertino „Novian Systems“ (tuometinę „Algoritmų sistemos“), paskelbdami prizininke „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. 2006 metais konkursui buvo pateiktos 68 paraiškos, iš kurių ekspertų komisija atrinko geriausias.

„Inovacijų prizas 2011“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai įvertino „Novian Systems“, paskelbdami nugalėtoja „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose.

Istorija

Pagrindiniai įvykiai

1970 m.

veiklą pradėjo Estijos valstybinė organizacija „Riigiarvutuskeskus“, iš kurios kilo „Andmevara“

1988 m.

įkurta įmonė „Baltic Amadeus“, iš kurios kilo BAIP

1993 m.

įsteigta bendrovė „Vitma“, vėliau tapusi „Novian“

1997 m.

įkurta „Andmevara“

2000 m.

veiklą pradėjo „Zissor“

2001 m.

veiklą pradėjo „Algoritmų sistemos“

2004 m.

veiklą pradėjo „Elsis PRO“

2007 m.

įkurtas „Positor“, vėliau tapęs „BAIP grupe“

2007 m.

„Positor“ įsigijo „Vitmą“, kuriai priklausė 100 proc. BAIP akcijų

2007 m.

„Baltic Amadeus“ infrastruktūros projektų ir paslaugų verslą atskyrė į įmonę „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP).

2007 m.

veiklą pradėjo „Acena“

2008 m.

„Positor“ (vėliau BAIP grupė) įsigijo „Aceną“

2011 m.

„Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ pavadinimas pakeistas į BAIP

2013 m.

nuo BAIP atsiskyrė specializuota kibernetinių saugos paslaugų įmonė NRD CS

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo „Algoritmų sistemas“

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo Estijos IT paslaugų bendrovę „Andmevara“

2018 m.

„Andmevara AS“ veikla atskirta į įmones „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“

2018 m.

„Vitmos“ pavadinimas pakeistas į „Novian“

2019 m.

„Novian“ įsigijo Norvegijos įmonę „Zissor“

2019 m.

BAIP įsigijo „Andmevara Services OÜ“ ir „Andmevara SRL“

2019 m.

„Algoritmų sistemos“ įsigijo „Andmevara AS“

2019 m.

„INVL Technology“ baigė formuoti įmonių grupę „Novian“

2020 m.

BAIP pakeitė pavadinimą į „Novian Technologies“.

2020 m.

„Algoritmų sistemos“ pakeitė pavadinimą į „Novian Systems“

2020 m.

„Acena“ prijungta prie „Novian Systems“.

2021 m.

Prie „Novian“ grupės prisijungė „Elsis PRO“.

„Novian“ grupė

Įmonių vadovai

Evaldas_Rekus
Evaldas Rėkus

„Novian“, „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

Gytis_Umantas
Gytis Umantas

„Novian Technologies“ ir „Andmevara Services OU“ direktorius

Rimvydas Janciauskas
Rimvydas Jančiauskas

„Elsis PRO“ generalinis direktorius

Ove_Dirdal
Ove Dirdal

„Zissor“ direktorius

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Andmevara SRL“ direktorius

Evaldas_Rekus
Evaldas Rėkus

„Novian“, „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

Gytis_Umantas
Gytis Umantas

„Novian Technologies“ ir „Andmevara Services OU“ direktorius

Rimvydas Janciauskas
Rimvydas Jančiauskas

„Elsis PRO“ generalinis direktorius

Ove_Dirdal
Ove Dirdal

„Zissor“ direktorius

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Andmevara SRL“ direktorius

Komanda

Paslaugų ir sprendimų atstovai

Rokas Ralys
Rokas Ralys

„Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

Lina_Rimkeviciene
Lina Rimkevičienė

„Elsis PRO“ pardavimų vadovė

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Novian Technologies“ pardavimų tarnybos direktorius

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Shapiro

„Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė

Jurate Cepiene
Jūratė Čepienė

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovė

Rolandas_Vaikenas
Rolandas Vaikėnas

„Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

Liudvikas_Daubaras
Liudvikas Daubaras

„Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

EE_Raivo
Raivo Rohumaa

„Andmevara Services“ IT plėtros vadovas

Algimantas_Slabada
Algimantas Slabada

„Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

Vytautas_Rastenis
Vytautas Rastenis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus specialistas

Ignas_Varanauskas
Ignas Varanauskas

„Novian Technologies“ Duomenų centro sprendimų specialistas

Valdimaras_Anickis
Valdimaras Anickis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ Regiono pardavimo vadovė

Rokas Ralys
Rokas Ralys

„Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

Lina_Rimkeviciene
Lina Rimkevičienė

„Elsis PRO“ pardavimų vadovė

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Novian Technologies“ pardavimų tarnybos direktorius

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Shapiro

„Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė

Jurate Cepiene
Jūratė Čepienė

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovė

Rolandas_Vaikenas
Rolandas Vaikėnas

„Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

Liudvikas_Daubaras
Liudvikas Daubaras

„Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

EE_Raivo
Raivo Rohumaa

„Andmevara Services“ IT plėtros vadovas

Algimantas_Slabada
Algimantas Slabada

„Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

Vytautas_Rastenis
Vytautas Rastenis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus specialistas

Ignas_Varanauskas
Ignas Varanauskas

„Novian Technologies“ Duomenų centro sprendimų specialistas

Valdimaras_Anickis
Valdimaras Anickis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ Regiono pardavimo vadovė