Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą Lietuvių English

  „Novian“ grupė

  Sujungusi Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonių pajėgas, šiandien „Novian“ įmonių grupė veikia kaip integratorius, teikiantis programavimo, technologinius, taip pat kompleksinius šių sričių IT sprendimus bei paslaugas.

  Žiūrėti video

  „Novian“ grupė

  Kas mes esame

  Veikiame lanksčiai, o mūsų projektai apima efektyvią organizacijos IT veiklą ir įvairias verslo bei viešojo sektoriaus sritis. Pritaikyti jose sukauptą patirtį bei įgalinti technologijas esame pasirengę ir kitose srityse.

  Mūsų biurai veikia penkiose Europos šalyse, o dirbame pasaulio mastu – „Novian“ įmonių pastaruosius penkerius metus vykdyti projektai apėmė keturis žemynus.

  „Novian“ grupės įmonės veikia trimis pagrindinėmis kryptimis.

  „Integruojame grupės žinias ir pajėgas pagal Jūsų verslo ar organizacijos poreikius“, -

  Evaldas Rėkus, „Novian“ direktorius
  schema - LT
  Schema mobile - LT

  Programavimo srities pagrindinė įmonė „Novian Systems“ ir jai priklausanti įmonė koncentruojasi į pritaikytųjų sistemų kūrimą, didžiųjų duomenų, dirbtinio intelekto, duomenų analitikos, procesų robotizavimo sritis, įgyvendina nacionalinio masto ir verslui skirtus projektus.

  „Novian Technologies“ – tai technologijų  krypties pagrindinė įmonė. Ji daug dėmesio skiria kritinės IT infrastruktūros paslaugoms, superkompiuterių, atviro kodo debesijos technologijų, dokumentų skaitmeninimo, duomenų saugojimo ir archyvavimo sritims, teikia aukštos kvalifikacijos reikalaujančias tęstines priežiūros ir aptarnavimo paslaugas.

  Norvegijoje veikianti „Zissor“ pasaulio mastu teikia žiniasklaidos stebėsenos programinės įrangos ir skaitmeninimo paslaugas.

  „Novian“ grupė

  Grupės veikla

  Vis daugiau veiklų šiuo metu persikelia į interneto erdvę, o jų sklandus veikimas priklauso nuo IT infrastruktūros ir naudojamų programinių sistemų ir veiklos poreikių suderinimo.

  Norime būti partneris, kuris padeda įgalinti technologijas Jūsų organizacijos reikmėms: ieškantiems aktualių sprendimų bei paslaugų programavimo, technologijų, skaitmeninimo srityje, užtikrinant efektyvų IT ūkio ir organizacijos veikimą, pasitelkiant duomenų bei dirbtinio intelekto galimybes ar kuriant nacionalinio masto IT sistemas.

  Tiems, kam aktualus viso IT projekto ar ūkio valdymas pasitelkiant vieną tiekėją, teikiame kompleksinius sprendimus.

  Kokie Jūsų poreikiai šiandien?

  Mūsų patirtys

  Projektai pokyčiams

  Superkompiuteris, padedantis spręsti klimato kaitos problemas

  „Novian Technologies“ Burkina Faso sostinėje esančiame WASCAL IT kompetencijų centre įdiegė didelio našumo klimato stebėsenos ir modeliavimo superkompiuterį. Jo gebėjimas apdoroti milžiniškus duomenų kiekius mokslininkams leido efektyviau kurti priemones, padedančias švelninti klimato kaitos poveikį, prognozuoti galimus padarinius ir padėti prisitaikyti prie jau įvykusių aplinkos pokyčių, opių Vakarų Afrikos valstybėms.

  Plačiau

  Skaitmenizuotas Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas

  2011 m. visuotinis Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas vyko tradiciniu būdu, jam buvo pasitelkta 6 tūkst. surašinėtojų, o toks surašymas reikalavo didelių finansinių ir laiko sąnaudų. Siekdamas efektyviai naudoti valstybės lėšas, Lietuvos statistikos departamentas nusprendė šį procesą modernizuoti ir pasitelkti naujus IT sprendimus, kuriuos įdiegė bendrovė „Novian Systems“. Sukurta sistema leidžia gyventojų ir būstų surašymą atlikti naudojant pagrindinių valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Pirmąjį skaitmenizuotą visuotiną surašymą numatyta atlikti 2021 m.

  Plačiau

  Gyventojų pajamų deklaravimas – per kelias minutes

  Pagrindinių mokesčių administravimu Lietuvoje rūpinasi Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Siekdama efektyviau administruoti mokesčius, ji bendrovei „Novian Systems“ patikėjo išplėtoti kompleksišką gyventojų pajamų mokesčio informacinę sistemą. Atlikus reikiamus patobulinimus, VMI gali užtikrinti paprastesnį ir patogesnį duomenų, susijusių su gyventojų pajamų mokesčiu, surinkimą bei apdorojimą. Kartu su kitomis bendrovėmis atnaujinta informacinė sistema sudaro sąlygas patogiau pateikti kasmetines gyventojų pajamų deklaracijas internetu.

  Plačiau

  Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

  Technologijos Jūsų tikslams

  Susisiekite

  Bendradarbiaujame

  Mūsų partneriai

  Naujos galimybės bendradarbiaujant su pasauliniais gamintojais

  Klientai

  Mumis pasitiki

  „Novian“ grupė

  Žinių kapitalas

  ISO 9001

  ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą turi„Novian Systems“. Atitiktis šiam standartui užtikrina, kad organizacijoje veikiantys procesai yra valdomi, stebimi ir dokumentuojami laikantis geriausių pasaulio praktikų.

  ISO 27001

  Atitiktis ISO 27001 Informacijos saugos standartui apibrėžia taisykles, kurių turi būti laikomasi siekiant užtikrinti informacijos saugą laikantis tarptautinių standartų. „Novian Systems“ šį standartą įgijo 2008 metais.

  ISO 14001

  ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto atitiktis„Novian Systems“ nuo 2012 metų garantuoja, kad joje veikla vykdoma atsižvelgiant į dabartinius aplinkosaugos iššūkius ir stengiamasi į juos atsižvelgti mažinant gamtinių išteklių vartojimą, kuriant produktus ir paslaugas, kurie tausoja gamtą.

  ISO 9001

  Nuo 2011 m. „Andmevaros“ vartotojo palaikymo paslaugos įvertintos pagal kokybės valdymo sistemos 9001:2008 sertifikatą.

  „Novian Technologies“ yra sertifikuota ISO/IEC 20000-1:2011, LST EN ISO 140001:2005, LST EN ISO 9001:2008. Bendrovė taip pat dirba pagal LEAN metodologijas, naudojasi COBIT 5 metodika.

  „CopyPrint“

  „CopyPrint“ – šiuolaikiškas „Novian Technologies“ spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo sprendimas su 24/7 priežiūra Baltijos šalyse.

  CIMF

  „Novian Technologies“ sukurta ir patentuota CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework) – praktikoje išbandyta kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms teikti skirta metodika, sukurta remiantis geriausiomis praktikomis – ITIL v3, bei laikantis ISO kokybės reikalavimų. CIMF yra registruotas prekės ženklas.

  Projektai

  „Novian Technologies“ bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su tarptautinėmis organizacijomis bei mokslininkų bendruomene Lietuvoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, kartu su Vilniaus universitetu įkurtas Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centras, suorganizuota „EGI User Forum 2011“ konferencija Vilniuje.

  „Inovacijų prizas 2006“

  VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2006“ ekspertai įvertino „Novian Systems“ (tuometinę „Algoritmų sistemos“), paskelbdami prizininke „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. 2006 metais konkursui buvo pateiktos 68 paraiškos, iš kurių ekspertų komisija atrinko geriausias.

  „Inovacijų prizas 2011“

  VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai įvertino „Novian Systems“, paskelbdami nugalėtoja „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose.

  Istorija

  Pagrindiniai įvykiai

  1970 m.

  veiklą pradėjo Estijos valstybinė organizacija „Riigiarvutuskeskus“, iš kurios kilo „Andmevara“

  1988 m.

  įkurta įmonė „Baltic Amadeus“, iš kurios kilo BAIP

  1993 m.

  įsteigta bendrovė „Vitma“, vėliau tapusi „Novian“

  1997 m.

  įkurta „Andmevara“

  2000 m.

  veiklą pradėjo „Zissor“

  2001 m.

  veiklą pradėjo „Algoritmų sistemos“

  2007 m.

  įkurtas „Positor“, vėliau tapęs „BAIP grupe“

  2007 m.

  „Positor“ įsigijo „Vitmą“, kuriai priklausė 100 proc. BAIP akcijų

  2007 m.

  „Baltic Amadeus“ infrastruktūros projektų ir paslaugų verslą atskyrė į įmonę „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP).

  2007 m.

  veiklą pradėjo „Acena“

  2008 m.

  „Positor“ (vėliau BAIP grupė) įsigijo „Aceną“

  2011 m.

  „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ pavadinimas pakeistas į BAIP

  2013 m.

  nuo BAIP atsiskyrė specializuota kibernetinių saugos paslaugų įmonė NRD CS

  2016 m.

  „INVL Technology“ įsigijo „Algoritmų sistemas“

  2016 m.

  „INVL Technology“ įsigijo Estijos IT paslaugų bendrovę „Andmevara“

  2018 m.

  „Andmevara AS“ veikla atskirta į įmones „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“

  2018 m.

  „Vitmos“ pavadinimas pakeistas į „Novian“

  2019 m.

  „Novian“ įsigijo Norvegijos įmonę „Zissor“

  2019 m.

  BAIP įsigijo „Andmevara Services OÜ“ ir „Andmevara SRL“

  2019 m.

  „Algoritmų sistemos“ įsigijo „Andmevara AS“

  2019 m.

  „INVL Technology“ baigė formuoti įmonių grupę „Novian“

  2020 m.

  BAIP pakeitė pavadinimą į „Novian Technologies“.

  2020 m.

  „Algoritmų sistemos“ pakeitė pavadinimą į „Novian Systems“

  2020 m.

  „Acena“ prijungta prie „Novian Systems“.

  „Novian“ grupė

  Įmonių vadovai

  Evaldas_Rekus
  Evaldas Rėkus

  „Novian“, „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

  Gytis_Umantas
  Gytis Umantas

  „Novian Technologies“ ir „Andmevara Services OU“ direktorius

  Ove_Dirdal
  Ove Dirdal

  „Zissor“ direktorius

  Aivaras_Smirnovas
  Aivaras Smirnovas

  „Andmevara SRL“ direktorius

  Evaldas_Rekus
  Evaldas Rėkus

  „Novian“, „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ direktorius

  Gytis_Umantas
  Gytis Umantas

  „Novian Technologies“ ir „Andmevara Services OU“ direktorius

  Ove_Dirdal
  Ove Dirdal

  „Zissor“ direktorius

  Aivaras_Smirnovas
  Aivaras Smirnovas

  „Andmevara SRL“ direktorius

  Komanda

  Paslaugų ir sprendimų atstovai

  Rokas Ralys
  Rokas Ralys

  „Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

  Paulius_Vaitkevicius
  Paulius Vaitkevičius

  „Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

  Paulius Skamarakas
  Paulius Skamarakas

  „Novian Systems“ komercijos direktorius

  Dainius_Buzas
  Dainius Buzas

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

  Danute_Graziene
  Danutė Gražienė

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

  Juste_Shapiro
  Justė Shapiro

  „Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė

  Rolandas_Vaikenas
  Rolandas Vaikėnas

  „Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

  Arturas_Milasauskas
  Artūras Milašauskas

  „Novian Technologies“ pardavimų tarnybos direktorius

  Liudvikas_Daubaras
  Liudvikas Daubaras

  „Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

  Aivaras_Smirnovas
  Aivaras Smirnovas

  „Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

  Vyras_placeholder
  Raivo Rohumaa

  „Andmevara Services“ IT plėtros vadovas

  Algimantas_Slabada
  Algimantas Slabada

  „Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

  Vytautas_Rastenis
  Vytautas Rastenis

  „Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus specialistas

  Ignas_Varanauskas
  Ignas Varanauskas

  „Novian Technologies“ Duomenų centrų pardavimų specialistas

  Valdimaras_Anickis
  Valdimaras Anickis

  „Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

  Tor_Arve_Vartdal
  Tor Arve Vartdal

  „Zissor“ viceprezidentas

  Astrid_Kjuus
  Astrid Kjuus Øverby

  „Zissor“ Regiono pardavimo vadovė

  Rokas Ralys
  Rokas Ralys

  „Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

  Paulius_Vaitkevicius
  Paulius Vaitkevičius

  „Novian Systems“ Verslo plėtros direktorius

  Paulius Skamarakas
  Paulius Skamarakas

  „Novian Systems“ komercijos direktorius

  Dainius_Buzas
  Dainius Buzas

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovas

  Danute_Graziene
  Danutė Gražienė

  „Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

  Juste_Shapiro
  Justė Shapiro

  „Novian Systems“ „Power Platform“ skyriaus vadovė

  Rolandas_Vaikenas
  Rolandas Vaikėnas

  „Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

  Arturas_Milasauskas
  Artūras Milašauskas

  „Novian Technologies“ pardavimų tarnybos direktorius

  Liudvikas_Daubaras
  Liudvikas Daubaras

  „Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

  Aivaras_Smirnovas
  Aivaras Smirnovas

  „Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

  Vyras_placeholder
  Raivo Rohumaa

  „Andmevara Services“ IT plėtros vadovas

  Algimantas_Slabada
  Algimantas Slabada

  „Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

  Vytautas_Rastenis
  Vytautas Rastenis

  „Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus specialistas

  Ignas_Varanauskas
  Ignas Varanauskas

  „Novian Technologies“ Duomenų centrų pardavimų specialistas

  Valdimaras_Anickis
  Valdimaras Anickis

  „Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

  Tor_Arve_Vartdal
  Tor Arve Vartdal

  „Zissor“ viceprezidentas

  Astrid_Kjuus
  Astrid Kjuus Øverby

  „Zissor“ Regiono pardavimo vadovė