Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ grupė

Sujungusi Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonių pajėgas, šiandien „Novian“ įmonių grupė veikia kaip integratorius, teikiantis programavimo, technologinius, taip pat kompleksinius šių sričių IT sprendimus bei paslaugas.

„Novian“ grupė

Kas mes esame

Veikiame lanksčiai, o mūsų projektai apima efektyvią organizacijos IT veiklą ir įvairias verslo bei viešojo sektoriaus sritis. Pritaikyti jose sukauptą patirtį bei įgalinti technologijas esame pasirengę ir kitose srityse.

Mūsų biurai veikia penkiose Europos šalyse ir Afrikoje, o dirbame pasaulio mastu – „Novian“ įmonių pastaruosius penkerius metus vykdyti projektai apėmė keturis žemynus.

„Novian“ grupės įmonės veikia trimis pagrindinėmis kryptimis: IT infrastruktūros, programavimo ir skaitmeninimo.

„Integruojame grupės žinias ir pajėgas pagal Jūsų verslo ar organizacijos poreikius“, -

Evaldas Rėkus, „Novian“ direktorius
Group 1054 (1)
Group 1060

Programavimo įmonė „Novian Systems“ koncentruojasi į pritaikytųjų sistemų kūrimą, didžiųjų duomenų, dirbtinio intelekto, duomenų analitikos, procesų robotizavimo sritis, įgyvendina nacionalinio masto ir verslui skirtus projektus.

Informacinių sistemų bei programinės įrangos kūrimo bendrovė „Elsis PRO“ yra sukaupusi patirties aviacijos, gynybos, energetikos, kosmoso technologijų srityse. Jos veikla apima informacinių sistemų kūrimą ir integravimą, dirbtinio intelekto sprendinių taikymą, išmanius duomenų mainų sprendimus, didžiųjų duomenų analitiką, valdymo procesų organizacijose skaitmenizavimą ir rizikų valdymą.

„Novian Technologies“ – tai technologijų  krypties pagrindinė įmonė. Ji daug dėmesio skiria kritinės IT infrastruktūros paslaugoms, superkompiuterių, atviro kodo debesijos technologijų, dokumentų skaitmeninimo, duomenų saugojimo ir archyvavimo sritims. Taip pat teikia aukštos kvalifikacijos tęstines priežiūros ir aptarnavimo paslaugas.

Norvegijoje veikianti „Zissor“ pasaulio mastu teikia žiniasklaidos stebėsenos programinės įrangos ir skaitmeninimo paslaugas.

„Novian“ grupė

Grupės veikla

Vis daugiau veiklų persikelia į internetą, o jų sklandus veikimas priklauso nuo IT infrastruktūros ir naudojamų programinių sistemų ir veiklos poreikių suderinimo.

Norime būti partneris, kuris padeda įgalinti technologijas Jūsų organizacijos reikmėms:

ieškantiems aktualių sprendimų bei paslaugų programavimo, technologijų, skaitmeninimo srityje, užtikrinant efektyvų IT ūkio ir organizacijos veikimą, pasitelkiant duomenų bei dirbtinio intelekto galimybes ar kuriant nacionalinio masto IT sistemas.

Tiems, kam aktualus IT projekto ar ūkio valdymas pasitelkiant vieną tiekėją, teikiame kompleksinius sprendimus.

Kokie Jūsų poreikiai šiandien?

Mūsų patirtys

Projektai pokyčiams

Superkompiuteris, padedantis spręsti klimato kaitos problemas

„Novian Technologies“ Burkina Faso sostinėje esančiame WASCAL IT kompetencijų centre įdiegė didelio našumo klimato stebėsenos ir modeliavimo superkompiuterį. Jo gebėjimas apdoroti milžiniškus duomenų kiekius mokslininkams leido efektyviau kurti priemones, padedančias švelninti klimato kaitos poveikį, prognozuoti galimus padarinius ir padėti prisitaikyti prie jau įvykusių aplinkos pokyčių, opių Vakarų Afrikos valstybėms.

Plačiau

Skaitmenizuotas Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas

2011 m. visuotinis Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas vyko tradiciniu būdu, jam buvo pasitelkta 6 tūkst. surašinėtojų, o toks surašymas reikalavo didelių finansinių ir laiko sąnaudų. Siekdamas efektyviai naudoti valstybės lėšas, Lietuvos statistikos departamentas nusprendė šį procesą modernizuoti ir pasitelkti naujus IT sprendimus, kuriuos įdiegė bendrovė „Novian Systems“. Sukurta sistema leidžia gyventojų ir būstų surašymą atlikti naudojant pagrindinių valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Pirmasis skaitmenizuotas visuotinis surašymas atliktas 2021 m.

Plačiau

Gyventojų pajamų deklaravimas – per kelias minutes

Pagrindinių mokesčių administravimu Lietuvoje rūpinasi Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Siekdama efektyviau administruoti mokesčius, ji bendrovei „Novian Systems“ patikėjo išplėtoti kompleksišką gyventojų pajamų mokesčio informacinę sistemą. Atlikus reikiamus patobulinimus, VMI gali užtikrinti paprastesnį ir patogesnį duomenų, susijusių su gyventojų pajamų mokesčiu, surinkimą bei apdorojimą. Kartu su kitomis bendrovėmis atnaujinta informacinė sistema sudaro sąlygas patogiau pateikti kasmetines gyventojų pajamų deklaracijas internetu.

Plačiau

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite

Bendradarbiaujame

Mūsų partneriai

Naujos galimybės bendradarbiaujant su pasauliniais gamintojais.

Klientai

Mumis pasitiki

„Novian“ grupė

Žinių kapitalas

ISO 9001

ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą turi „Novian Systems“, „Elsis PRO“, „Novian Technologies“ ir „Novian Eesti“. Atitiktis šiam standartui užtikrina, kad veikiantys procesai yra valdomi, stebimi ir dokumentuojami laikantis geriausių pasaulio praktikų.

ISO 27001

Atitiktis ISO 27001 Informacijos saugos standartui apibrėžia taisykles, kurių turi būti laikomasi siekiant užtikrinti informacijos saugą laikantis tarptautinių standartų. Šį standartą turi „Novian Systems“ ir „Elsis PRO“, „Novian Technologies“ ir „Novian Eesti“.

ISO 14001

ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto atitiktis „Novian Systems“, „Elsis PRO“, „Novian Technologies“ garantuoja, kad bendrovėse veikla vykdoma atsižvelgiant į dabartinius aplinkosaugos iššūkius ir stengiamasi į juos atsižvelgti mažinant gamtinių išteklių vartojimą, kuriant produktus ir paslaugas, kurie tausoja gamtą.

ISO 20000-1

Bendrovių „Novian Systems“, „Elsis PRO“ ir „Novian Technologies“ veiklos atitikimą tarptautiniams standartams patvirtina IT paslaugų vadybos sistemos sertifikatas ISO 20000-1.

„Novian Technologies“ taip pat dirba pagal LEAN metodologijas, naudoja COBIT 5 metodika.

„CopyPrint“

„CopyPrint“ – šiuolaikiškas „Novian Technologies“ spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo sprendimas su 24/7 priežiūra Baltijos šalyse.

CIMF

„Novian Technologies“ sukurta ir patentuota CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework) – praktikoje išbandyta kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms teikti skirta metodika, sukurta remiantis geriausiomis praktikomis – ITIL v3, bei laikantis ISO kokybės reikalavimų. CIMF yra registruotas prekės ženklas.

„MigrITIS“

„Novian Technologies“ IT infrastruktūros ir informacinių sistemų migravimo metodologija „MigrITIS“ remiasi tarptautiniais projektų valdymo standartais

„x-Scan“

„Novian Eesti“ „x-Scan“ dokumentų skaitmeninimo programinė įranga

„Masis“

„Novian Systems“ programinė įranga „Masis“ savivaldybių mokesčių valdymui

„Atris“

„Novian Systems“ programinė įranga „Atris“ atliekų tvarkymo valdymui

„PRO.Risks“

„Elsis PRO“ programinė įranga „PRO.Risks“ organizacijų rizikų valdymui

SHIFT

„Elsis PRO“ programinė įranga “SHIFT” oro erdvės kontrolierių darbo grafikams sudaryti

„Galaxy”

„Elsis PRO“ nano palydovų komunikacijos programinė įranga „Galaxy” (kuriama)

Žiniasklaidos monitoringas

„Zissor“ žiniasklaidos monitoringo programinė įranga

Archyvų skaitmeninimas

„Zissor“ archyvų skaitmeninimo programinė įranga

PDF konvertavimas į tekstus

„Zissor“ PDF konvertavimo į tekstus programinė įranga

„Infobalt“

Šios skaitmeninių technologijų sektoriaus (DigiTech) asociacijos veikloje dalyvauja visos „Novian“ grupės Lietuvos bendrovės.

Lietuvos dirbtinio intelekto asociacija

„Elsis PRO“ ir „Novian Technologies“ – asociacijos narės nuo 2022 m. „Elsis PRO“ specializuojasi natūralios kalbos apdorojimo, prognozavimo bei kituose uždaviniuose, kuriems pritaikomi DI metodai.

Lietuvos kosmoso technologijų klasteris

„Elsis PRO“ yra viena iš klasterio steigėjų. Bendrovė yra įgyvendinusi su kosmoso sritimi susijusių projektų. Vienas iš jų – 2020 m. pabaigtas „Galaxy“ projektas.

Norvegijos-Lietuvos prekybos rūmai

„Novian Technologies“ prisijungė prie NLCC 2021 m. Plėtra Skandinavijos rinkoje yra vienas iš ilgalaikių „Novian“ grupės tikslų.

Lietuvos nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Lietuvos nacionalinės gynybos pramonės asociacijos nare „Elsis PRO“ tapo 2022 m. Bendrovė yra įgyvendinusi įvairių projektų, skirtų taktinei gynybos komunikacijai, NATO AGS ir Europos gynybos pramonės plėtros programoms.

„EnergyTech Digital“ grupė Lietuvoje

Iniciatyva, kurioje dalyvauja „Novian“ grupė, skatina platesnį skaitmeninių technologijų panaudojimą energetikoje. „Elsis PRO“ yra prisidėjusi prie įvairių energetikos srities projektų.

Digital-Lithuania

Šiame Lietuvos IT įmonių klasteryje dalyvauja „Novian Systems“, pritaikytųjų informacinių sistemų, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų kūrėja.

„Intelligent Energy Lab“ hakatonas

Tai atvira platforma, skirta efektyvesniam energijos valdymui Vilniaus mieste. Jos veikloje dalyvauja „Novian Technologies“.

„Inovacijų prizas 2006“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2006“ ekspertai įvertino „Novian Systems“ (tuometinę „Algoritmų sistemos“), paskelbdami prizininke „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. 2006 metais konkursui buvo pateiktos 68 paraiškos, iš kurių ekspertų komisija atrinko geriausias.

„Žinių ekonomikos įmonė 2009“

2009 m. (tuo metu veikė kaip BAIP) pelnė „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimą. Bendrovė buvo įvertinta už naujų paslaugų kūrimą ir įgyvendinimą Lietuvos rinkoje ir pripažinta pažangiausia įmone paslaugų sektoriuje.

„Inovacijų prizas 2011“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai įvertino „Novian Systems“, paskelbdami nugalėtoja „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose.

Istorija

Pagrindiniai įvykiai

1970 m.

veiklą pradėjo Estijos valstybinė organizacija „Riigiarvutuskeskus“, iš kurios kilo „Andmevara“

1988 m.

įkurta įmonė „Baltic Amadeus“, iš kurios kilo BAIP

1993 m.

įsteigta bendrovė „Vitma“, vėliau tapusi „Novian“

1997 m.

įkurta „Andmevara“

2000 m.

veiklą pradėjo „Zissor“

2001 m.

veiklą pradėjo „Algoritmų sistemos“

2004 m.

veiklą pradėjo „Elsis PRO“

2007 m.

įkurtas „Positor“, vėliau tapęs „BAIP grupe“

2007 m.

„Positor“ įsigijo „Vitmą“, kuriai priklausė 100 proc. BAIP akcijų

2007 m.

„Baltic Amadeus“ infrastruktūros projektų ir paslaugų verslą atskyrė į įmonę „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP).

2007 m.

veiklą pradėjo „Acena“

2008 m.

„Positor“ (vėliau BAIP grupė) įsigijo „Aceną“

2011 m.

„Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ pavadinimas pakeistas į BAIP

2013 m.

nuo BAIP atsiskyrė specializuota kibernetinių saugos paslaugų įmonė NRD CS

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo „Algoritmų sistemas“

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo Estijos IT paslaugų bendrovę „Andmevara“

2018 m.

„Andmevara AS“ veikla atskirta į įmones „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“

2018 m.

„Vitmos“ pavadinimas pakeistas į „Novian“

2019 m.

„Novian“ įsigijo Norvegijos įmonę „Zissor“

2019 m.

BAIP įsigijo „Andmevara Services OÜ“ ir „Andmevara SRL“

2019 m.

„Algoritmų sistemos“ įsigijo „Andmevara AS“

2019 m.

„INVL Technology“ baigė formuoti įmonių grupę „Novian“

2020 m.

BAIP pakeitė pavadinimą į „Novian Technologies“

2020 m.

„Algoritmų sistemos“ pakeitė pavadinimą į „Novian Systems“

2020 m.

„Acena“ prijungta prie „Novian Systems“

2021 m.

Prie „Novian“ grupės prisijungė „Elsis PRO“

2022 m.

„Andmevara Services“ tapo „Novian Eesti“

2023 m.

„Novian Technologies“ įsigijo „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“.

„Novian“ grupė

Įmonių vadovai

Evaldas_Rekus
Evaldas Rėkus

„Novian“ ir „Novian Systems“ direktorius

Gytis_Umantas
Gytis Umantas

„Novian Technologies“ ir „Novian Eesti OU“ direktorius

Rimvydas Janciauskas
Rimvydas Jančiauskas

„Elsis PRO“ generalinis direktorius

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Zissor“ direktorius

Asta Urmanaviciene
Asta Urmanavičienė

„Andmevara SRL“ vadovė

Evaldas_Rekus
Evaldas Rėkus

„Novian“ ir „Novian Systems“ direktorius

Gytis_Umantas
Gytis Umantas

„Novian Technologies“ ir „Novian Eesti OU“ direktorius

Rimvydas Janciauskas
Rimvydas Jančiauskas

„Elsis PRO“ generalinis direktorius

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Zissor“ direktorius

Asta Urmanaviciene
Asta Urmanavičienė

„Andmevara SRL“ vadovė

Komanda

Paslaugų ir sprendimų atstovai

Rokas Ralys
Rokas Ralys

„Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Novian Technologies“ inovacijų direktorius

Marius Žilinskas
Marius Žilinskas

„Novian Systems“ pardavimų ir plėtros vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian Systems“ inovacijų vadovas

Lina_Rimkeviciene
Lina Rimkevičienė

„Elsis PRO“ stambių klientų pardavimų vadovė

Gediminas Viškelis
Gediminas Viškelis

„Elsis PRO“ pardavimų projektų vadovas

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Shapiro

„Novian Systems“ „Power Platform“ vadovė

Rolandas_Vaikenas
Rolandas Vaikėnas

„Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

Liudvikas_Daubaras
Liudvikas Daubaras

„Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

EE_Raivo
Raivo Rohumaa

„Novian Eesti“ IT plėtros vadovas

Algimantas_Slabada
Algimantas Slabada

„Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

Vytautas_Rastenis
Vytautas Rastenis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

Ignas_Varanauskas
Ignas Varanauskas

„Novian Technologies“ Duomenų centro sprendimų specialistas

Valdimaras_Anickis
Valdimaras Anickis

„Novian Technologies“ pardavimų direktorius

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ regiono pardavimo vadovė

Rokas Ralys
Rokas Ralys

„Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas

Arturas_Milasauskas
Artūras Milašauskas

„Novian Technologies“ inovacijų direktorius

Marius Žilinskas
Marius Žilinskas

„Novian Systems“ pardavimų ir plėtros vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian Systems“ inovacijų vadovas

Lina_Rimkeviciene
Lina Rimkevičienė

„Elsis PRO“ stambių klientų pardavimų vadovė

Gediminas Viškelis
Gediminas Viškelis

„Elsis PRO“ pardavimų projektų vadovas

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Shapiro

„Novian Systems“ „Power Platform“ vadovė

Rolandas_Vaikenas
Rolandas Vaikėnas

„Novian Technologies“ Technologinių sprendimų skyriaus vadovas

Liudvikas_Daubaras
Liudvikas Daubaras

„Novian Technologies“ Sistemų integravimo ir konsultavimo skyriaus vadovas

Aivaras_Smirnovas
Aivaras Smirnovas

„Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas

EE_Raivo
Raivo Rohumaa

„Novian Eesti“ IT plėtros vadovas

Algimantas_Slabada
Algimantas Slabada

„Novian Technologies“ IT sprendimų architektas

Vytautas_Rastenis
Vytautas Rastenis

„Novian Technologies“ Centralizuotų pardavimų ir operacijų skyriaus vadovas

Ignas_Varanauskas
Ignas Varanauskas

„Novian Technologies“ Duomenų centro sprendimų specialistas

Valdimaras_Anickis
Valdimaras Anickis

„Novian Technologies“ pardavimų direktorius

Tor_Arve_Vartdal
Tor Arve Vartdal

„Zissor“ viceprezidentas

Astrid_Kjuus
Astrid Kjuus Øverby

„Zissor“ regiono pardavimo vadovė