Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

IT krizių valdymas

Vis daugiau organizacijos funkcijų perkeliant į virtualią erdvę, IT ūkio saugumas lemia ir veiklos tęstinumą. Tai svarbu ir įgyvendinant IT projektus, ir sprendžiant IT krizes, ir siekiant jų išvengti.

„Novian Technologies“ komandoje dirba ilgametę patirtį tarptautiniuose projektuose sukaupę projektų vadovai, darbe taikantys gerųjų praktikų bazę, o jų kompetenciją rodo ir rinkoje pripažinti pasaulinio lygio profesiniai sertifikatai.

IT projektų valdymas

„Novian Technologies“ teikia ilgamete patirtimi bei gerąja praktika paremtas IT projektų valdymo paslaugas. Jos skirtos inicijuoti, planuoti, vykdyti ir valdyti organizacijoje įgyvendinamas iniciatyvas ar pokyčius. Valdydami projektus, vadovaujamės PMBOK, „Prince2“ ir „CompTIA Project+“ metodologijomis.

PMBOK metodologijos taikymas užtikrina efektyvų tokių pagrindinių veiklos indikatorių kaip apimtis, kokybė, tvarkaraštis, ištekliai ir visos susijusios rizikos valdymą. PRINCE2 metodologija skirta efektyviai valdyti tokius veiklos indikatorius kaip nauda, terminai, kaštai, apimtis, kokybė, rizika.

Projektų valdymo paslaugą „Novian Technologies“ teikia vadovaudamasi sertifikuotais ISO 9 000 ir ISO 20 000 standartais.

Didelių IT projektų valdymas

Organizacijas transformuojantys technologiniai projektai dažnai įtraukia kelis skirtingus tiekėjus, o uždaviniams įgyvendinti reikia įvairių kompetencijų. Tokiu atveju būtina numatyti, kam teks atsakomybė už generalinę rangą, t. y., projekto valdymą ir atstovavimą kliento poreikiams.

Už generalinę rangą atsakingi „Novian Technologies“ specialistai užtikrina, kad projektai būtų įgyvendinami laiku, maksimaliai įgyvendinant kliento iškeltus uždavinius ir suvaldant turimus kaštus. Taip pat – užtikrina ryšį tarp kliento ir tiekėjų, supaprastina paslaugos įgyvendinimo kontrolę.

Be pasaulinių projektų valdymo praktikų ir „Novian Technologies“ vidaus tvarkų bei kokybės standartų, vykdant generalinę rangą pasitelkiamos vidinės operacijų ir migracijos metodologijos. Kai to nepakanka, pagrindiniu sėkmės elementu tampa „Novian Technologies“ ilgametė patirtis vykdant panašius projektus ir pasirengimas susidoroti su iššūkiais.

Veiklos tęstinumo užtikrinimas

Siekiant išvengti veiklos pertrūkių, būtina iš anksto įvertinti ir pasirengti galimiems ekstremaliems įvykiams, kurie gali pertraukti organizacijos IT veiklos tęstinumą.

Viena iš svarbių šios srities priemonių yra atsarginis organizacijos veiklos tęstinumui kritiškai svarbių duomenų kopijavimas. Jis leidžia apsaugoti duomenis nuo „žmogiškųjų“ klaidų, kibernetinių atakų ir techninės įrangos gedimų.

Siekiant maksimalaus duomenų saugumo, projektuojami nutolę duomenų centrai, kuriuose saugomis rezervinės kopijos tam, kad būtų užtikrintas duomenų atstatymas įvykus nenumatytai situacijai ir tyčiniam ar netyčiniam duomenų sunaikinimui.

Taip pat esame sukaupę didelę patirtį ir kitose IT ūkio sklandaus tęstinumo užtikrinimo srityse, pavyzdžiui, plėtojant ir prižiūrint kritinę IT infrastruktūrą, tad esame pasirengę pasiūlyti aktualius sprendimus šioje ir susijusiose srityse.

IT krizės atveju esame pasirengę ieškoti efektyvių sprendimų – „Novian Technologies“ komanda puikiai žino, kaip elgtis esant dideliam neapibrėžtumui ir rasti tinkamus sprendimus. Per daugiau kaip 30 veiklos metų bendrovė padėjo ne vienam klientui sudėtingoje krizėje išspręsti kritinius incidentus, suvaldyti ekstremalias situacijas.