Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Mobiliųjų įrenginių valdymas

Dažnoje organizacijoje mobilieji įrenginiai yra naudojami taip pat, kaip kompiuterinė įranga. Tai sukelia ir naujų iššūkių – organizacijos turi įsivertinti tokio įrenginio praradimo riziką, galimas saugumo grėsmes ir tai, kaip mobilųjį įrenginį iš tiesų paversti tinkamu produktyviam darbui.

Verslo mobilumo valdymo sprendimai (EMM, angl. Enterprise mobility management) suteikia galimybę pilnai kontroliuoti kliento mobiliųjų įrenginių nustatymus, priskirti skirtingas politikas, prieigos teises, taip užtikrinant įmonės įrenginių ir informacijos saugumą. Iš anksto numatoma, kokiais įrenginiais darbuotojai gali pasiekti įmonės vidinius duomenis ir jautrią informaciją.

Kuriant EMM sprendimus, daug dėmesio skiriama informacijos apsaugai nuo nesankcionuoto prisijungimo ir galimo nutekinimo trečiosioms šalims. Ji leidžia valdyti aplikacijų ir vartotojų prieigą prie informacijos, įrenginio nustatymų, funkcijų. Mobilusis įrenginys yra valdomas net jį pametus – administratorius gali matyti įrenginio buvimo vietą ir, esant poreikiui, per nuotolį blokuoti prieigą prie jautrios informacijos.

„Novian Technologies“ ekspertai įvertina organizacijos mobilių sprendimų valdymo poreikius, esamas vidines procedūras ir pateikia rekomendacijas jų papildymui. Parinkus tinkamą technologinį sprendimą, pasirūpinama jo įdiegimu ir, esant poreikiui, tolimesniu palaikymu.

Partnerystė su verslo mobilumo sprendimų valdymo rinkos lyderiais „MobileIron“ ir „Microsoft“ rodo „Novian Technologies“ kompetencijos ir patirties pripažinimą.