Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Red Hat“ „Premier Business“ partneris

„Red Hat“ yra pasaulyje pirmaujantis atvirojo kodo programinės įrangos (angl. open source) sprendimų tiekėjas. Nors anksčiau „open source“ buvo renkamasi norint mažinti išlaidas, šiandien ši įranga yra technologinių naujovių ir pažangos sinonimas, taip pat ir debesų kompiuterijos, konteinerių, didžiųjų duomenų, daiktų interneto, mobiliojoje ir kitose srityse.

„Red Hat“ lyderiauja daugelyje skirtingų bendruomenių, o labiausiai yra žinomas dėl pirmavimo „Linux“ bendruomenėse, kurios valdo jos pavyzdinį produktą „Red Hat Enterprise Linux“. Bendrovė taip pat yra lyderė tokiuose žinomuose bei sparčiai augančiuose atvirojo kodo projektuose kaip „Docker“, „Kubernetes“ ar „OpenStack“.

„Red Hat“ yra vienas svarbiausių „Docker“, „Kubernetes“, „OpenStack“ technologijų vystytojų nuo pat jų atsiradimo pradžios per tokius produktus kaip „Red Hat Enterprise Linux“, „Red Hat OpenShift Container Platform“ ir „Red Hat OpenStack Platform“. Per „Open Source“ bendruomenę „Red Hat“ taip pat bendradarbiauja su tokiais konkuruojančiais sprendimais kaip SUSE, „Canonical“, „Mirantis“, „Docker Inc.“, „CoreOS“ ir kt.

„Red Hat“ įsipareigoja, kad jos komerciniai produktai bus paremti atvirojo kodo sprendimais.

„Red Hat“ nauda klientui:

  • Stabilumas: teikia stabilią atvirojo kodo technologiją, kuri suteikia tvirtą pagrindą gamybos aplinkai.
  • Saugumas: produktus palaiko speciali produktų saugos komanda, kuri stebi, identifikuoja ir sprendžia jiems kylančias rizikas.
  • Patirtis: žinios ir įžvalgos padeda identifikuoti naujas technologijas ir paversti jas sprendimais, atitinkančiais būsimus IT poreikius.
  • Palaikymas: gaunama prieiga prie dokumentacijos, žinių bazės, įrankių ir techninės pagalbos, reikalingos, kad sistemos veiktų ir greitai išspręstų problemas.
  • Lankstumas: prenumerata suteikia galimybę rinktis iš kelių palaikomų versijų, todėl galima atsinaujinti įrangą pagal savo poreikius.
  • Partneriškumas: palaiko ryšius su tūkstančiais programinės įrangos, debesies ir technologijų partnerių.

„Red Hat“ parneriu „Novian Technologies“ tapo 2018 metais. Kryptingai dirbdami ir keldami kvalifikaciją 2022 m. bendrovės specialistai pasiekė „Premier Business“ partnerystės lygį, kuriam yra keliami aukšti kvalifikacijos bei veiklos reikalavimai.

„Novian Technologies“ šią partnerystę aktyviai plėtoja „Cloud Infrastructure“ specializacijos kryptimi. „Novian Technologies“ 2020 m. pabaigoje turėjo daugiausiai „Red Hat“ pardavimų, pardavimų inžinierių ir pristatymo akreditacijų Lietuvoje.

Įmonės ir organizacijos, dirbdamos su „Novian Technologies“, gali susikurti patikimą, saugią ir stabilią platformą hibridinio debesies aplinkoje (angl. Hybrid cloud infrastructure, Cloud native app platform, management and automation), taip pat vystytis ir kurti inovacijas, dalintis patirtimi su pirmaujančiomis kompanijomis bei atvirojo kodo bendruomenėmis. Be to, toks bendradarbiavimas atveria galimybes perimti bei prisitaikyti atvirojo kodo ir bendradarbiavimo kultūrą.