Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Programuojami duomenų centrai

Programuojami duomenų centrai (SDDC, angl. software-defined data center) – tai duomenų centrai, kurių visi IT infrastruktūros elementai yra pilnai virtualizuoti. Jų diegimas, veikimas, aprūpinimas ir konfigūravimas yra atskirti nuo IT techninės įrangos ir vykdomi pasitelkiant programinę įrangą.

Pilnai virtualizuotas duomenų centras yra automatizuotas ir valdomas išmania duomenų centro valdymo programine įranga, supaprastinančia valdymą ir operacijas.

Vieninga valdymo platforma leidžia centralizuotai stebėti ir administruoti visas programas fizinėse geografinėse vietovėse, nevienalytėje infrastruktūroje ir hibridiniuose debesyse.

Lyginant su tradiciniais sprendimais, „software defined“ architektūra suteikia kokybinį šuolį:

  • Paprastesnę kontrolę, didesnį greitį ir lankstumą prižiūrint duomenų centrų sprendimus;
  • Paprastai konfigūruojamą IT infrastruktūros architektūrą;
  • Daugiau saugumo.

Paslaugos

„Novian Technologies“ projektuoja, diegia ir prižiūri programuojamus duomenų centrus, teikia konsultavimo paslaugas.

Dirbdami su pasaulinėmis technologijų įmonėmis „VMware“, „Red Hat“, „Cisco“, „Nvidia“ ir kitomis, programuojamuose duomenų centruose sujungiame skaičiavimo resursų, duomenų saugyklų ir tinklų virtualizacijos technologijas bei šių sprendimų valdymą programinės įrangos priemonėmis.

Padedame pasirinkti labiausiai tinkantį sprendimą, pagal geriausias praktikas ir gamintojų rekomendacijas nepriklausomai nuo to, ar teikiate infrastruktūros paslaugas vidiniams vartotojams („private cloud“), naudojate hibridinę infrastruktūrą („hybrid cloud“), ar teikiate viešas duomenų centrų paslaugas („public cloud“).