Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Interoperabilumo platforma ir susijusios paslaugos

Interoperabilumo platforma – tai duomenų mainų platforma, leidžianti saugiai keistis informacija tarp organizacijų. Norint prie jos prisijungti, naudojama esama duomenų mainų aplinka, išsami vartotojo sąsaja ir serverio saugos sistema.

Pagrindinė saugumo serverio užduotis yra tarpininkauti užklausose į duomenų bazes ir identifikuojant institucijas bei vartotojus, galinčius pasiekti užklausas, taip, kad būtų užtikrintas jų saugumas.

Svarbu tai, kad interoperabilumo platforma suteikia galimybę saugiai prisijungti prie duomenų bazių ar paslaugų, neturint savo saugos serverio ir nepatiriant susijusių kaštų. Be to, tai yra lengvai valdomas sprendimas, dubliuojamas su didelio našumo ir saugaus parašo įrenginiais.

Privalumai naudojantis šia „Novian“ interoperabilumo platformos paslauga:

  • Sutaupoma naudojantis masto ekonomikos efektu: naudojama bendra platforma, tad nereikia įsigyti brangios įrangos;
  • Nereikia papildomų žinių norint naudotis sistema;
  • Saugios elektroninės paslaugos.

Interoperabilumo serveriais rūpinasi sertifikuoti administratoriai, sukaupę 15 metų patirtį ir žinias, teikiant šią saugaus prisijungimo paslaugą įvairiose srityse.

Mūsų teikiamą interoperabilumo sprendimą įvertino daugiau kaip 60 proc. Estijos savivaldybių, kurios naudojasi šia „Novian“ platforma. Ją pasitelkia ir finansų sektorius – bankai, kredito ir kitos įstaigos, sveikatos apsaugos sektorius – vaistinės, odontologai, ligoninės ir kitos organizacijos.