Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Vilniaus įmonės efektyvesnei veiklai pasitelkia suskaitmenintus dokumentus

Naujienos
2022 / 06 / 21
2 Min. skaitymo

Vilniaus įmonės siekia didinti veiklos efektyvumą ir skaitmenindamos dokumentus. Skaitmeniniam naudojimui „Vilniaus vandenys“ ir AB Vilniaus šilumos tinklai kartu su „Novian“ grupės bendrovėmis 2021-2022 metais rengia beveik 1 mln. dokumentų.

Suskaitmeninta informacija bus žymiai paprasčiau prieinama, greičiau surandama ir spartins darbo procesus. Skaitmeninimo projektus sostinės įmonėse „Vilniaus vandenys“ ir AB Vilniaus šilumos tinklai įgyvendina bendrovė „Novian Technologies“ kartu su kitomis „Novian“ grupės įmonėmis „Novian Eesti“ ir „Zissor“.

„Vilniaus vandenys“ šiuo projektu siekia operatyviai keistis svarbiausiais duomenimis, efektyvinti procesus ir išvengti rankinio darbo. Pabaigus darbus, jie bus prieinami bendroje sistemoje, tad dirbti bus paprasčiau. Kartu su „Novian“ bendrovėmis vykdomo projekto metu bendrovė planuoja suskaitmeninti apie 520 tūkst. dokumentų.

AB Vilniaus šilumos tinkluose „Novian“ bendrovių 2021 m. pabaigoje užbaigto projekto metu į skaitmeninį archyvą nugulė beveik 450 tūkst. dokumentų, daug dėmesio skirta objektų dokumentacijai.

„Iki tol daug darbo buvo atliekama rankiniu būdu, pavyzdžiui, prireikus bylos, pirmiausia ją tekdavo užsakyti archyve, tuomet surasti, paimti ir nuvežti. Tam reikia laiko, žmogiškųjų ir kitų resursų. Skaitmeninis archyvas leis dar labiau efektyvinti įmonės veiklą: dokumentai ir juose esanti informacija dabar prieinama paprasčiau ir ženkliai greičiau, tad sutaupytą laiką galime skirti kitiems projektams“, – sako AB Vilniaus šilumos tinklai Skaitmenizavimo ir technologijų komandos vadovas Andrejus Dolgovas.

„Kuriant modernią organizaciją, dokumentų skaitmeninimas yra neišvengiamas. Skaitmeniniam naudojimui parengti duomenys leidžia toliau plėtoti analizės bei optimizacijos procesus ir taip efektyvinti organizacijų veiklą. Be to, tokius duomenis galima žymiai greičiau pasiekti, naudoti, analizuoti ir integruoti į kitas sistemas, tad greitėja procesai organizacijoje, mažėja popierinių archyvų naudojimo kaštai“, – sakė „Novian Technologies“ IT operacijų skyriaus vadovas Aivaras Smirnovas.

Jo teigimu, ne vieną dešimtmetį skaitmeninimo projektus įvairiose šalyse įgyvendinančios „Novian“ grupės bendrovės regione išsiskiria potencialu vykdyti sudėtingus didelės apimties skaitmeninimo projektus, pritaikant parengtą medžiagą tolimesniam naudojimui.

„Novian“ grupės įmonės įgyvendina projektus įvairiose verslo, e. valdžios, e. sveikatos, su mokesčiais susijusiose ir kitose srityse, kuria sprendimus dirbtinio intelekto srityje. Grupės įmonės yra įsikūrusios Baltijos šalyse ir Norvegijoje, Moldovoje. „Novian“ įmonių projektai 2016-2021 m. apėmė daugiau kaip 50 šalių nuo Europos iki Afrikos, Azijos ir Amerikos.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite