Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Vieno langelio” principo įdiegimas Neringos savivaldybėje

Naujienos
2011 / 11 / 11
< 1 Min. skaitymo

UAB „Elsis“ kartu su jungtinės veiklos partneriais – UAB „PricewaterhouseCoopers“ ir UAB „Elsis PRO“, sėkmingai užbaigė „Vieno langelio“ principo įgyvendinimo projektą Neringos savivaldybėje.

Projekto metu buvo atlikta savivaldybės teikiamų paslaugų analizė, optimizuoti jų teikimo procesai, kuriais remiantis buvo įdiegta ir sukonfigūruota savivaldybės paslaugų valdymo sistema (PVS), leidžianti teikti paslaugas gyventojams ar juridiniams asmenims vieno langelio principu (1LP). 1LP sistema leidžia savivaldybės darbuotojams perduoti paslaugos užsakymus atsakingiems darbuotojams pagal numatytas darbo sekas. Tai nuima naštą nuo paslaugos gavėjo, kuriam nebereikia vaikščioti pas skirtingus savivaldybės administracijos darbuotojus renkant ar teikiant įvairius paslaugos suteikimui reikalingus dokumentus, kartu žymiai sutrumpina paslaugos teikimo trukmę.

Be to, vieningai registruojami paslaugų prašymai ir jų įvykdymo faktai palengvina paslaugų vykdymo kontrolę, sugriežtina tarnautojų atsakomybę. PVS yra glaudžiai susieta su savivaldybės dokumentų valdymo sistema, todėl visi paslaugos suteikimą lydintys dokumentai yra saugomi vienoje vietoje elektroniniu pavidalu. Sistemoje numatyta galimybė ateityje visiškai atsisakyti popierinių dokumentų, jų elektronines versijas pasirašant saugiu elektroniniu parašu.

Projekto metu buvo pateikta reikalinga kompiuterinė įranga bei surengti mokymai savivaldybės darbuotojams, kurių darbas susijęs su paslaugų teikimu gyventojams ir įmonėms.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite