Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

UAB „Elsis PRO“ kurs naujos kartos gynybinės žvalgybos sistemą

Naujienos
2020 / 06 / 19
< 1 Min. skaitymo

Šių metų birželio 15 d. Europos gynybos agentūra skyrė daugiau nei 8 mln. eurų finansavimą PEONEER projektui (Persistent Earth Observation for actioNable intElligence survEillance and Reconnaissance). Elsis PRO ir devynių partnerių konsorciumas iš 8 Europos Sąjungos šalių kurs dirbtinio intelekto technologijomis paremtą naujos kartos erdvinės stebėsenos ir žvalgybos platformos prototipą.

PEONEER projektas finansuojamas Europos gynybos pramonės vystymo programos (European Defence Industrial Development Program – EDIDP) lėšomis. Dviejų metų laikotarpyje bus kuriamos technologijos ir metodai efektyviai rinkti, apjungti ir apdoroti informaciją iš žemės stebėsenos palydovų ir kitų šaltinių. Platforma sudarys pagrindą efektyviam ir aktualia informacija pagrįstam sprendimų priėmimui, stiprinant bendrą Europos Sąjungos erdvės saugumą ir gynybinį potencialą.

Daugiau informacijos Europos Komisijos pranešime: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/edidp-isr-peo-2019

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite