Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

UAB „Elsis PRO“ ir „Vilnius Coding School“ partnerystė

Naujienos
2018 / 09 / 03
< 1 Min. skaitymo

UAB „Elsis PRO“ pasirašė partnerystės sutartį su UAB „Programavimo mokykla“, kuri žinoma kaip viena iš didžiausių suaugusių programavimo mokyklų tinklo steigėjų. Mokyklos filialai, geriau žinomi „Coding School“ vardu, veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Rygoje. Partnerių tinklą sudaro daugiau nei 128 įvairaus profilio Lietuvos IT įmonių, mokymus čia veda 39 lektoriai, per 2 veiklos metus parengta daugiau nei 1490 absolventų.

Pasak UAB „Programavimo mokykla“ atstovų, „DIDŽIUOJAMĖS, kad prie mūsų įmonių – partnerių prisijungia informacinių sistemų kūrimo ir programavimo paslaugų UAB „Elsis PRO, priklausanti informacinių technologijų ir inžinerinių sprendimų įmonių grupei „Elsis“. „Elsis PRO“ turi daugiau nei 15 metų patirtį kuriant įvairius programinius sprendimus viešojo administravimo, finansų ir mokesčių, sveikatos priežiūros, švietimo, gynybos, saugumo ir aeronautikos sektoriams. „Vilnius Coding School“ ir „Kaunas Coding School“ studentai turi galimybę po mokymų – gauti PRAKTIKĄ ar DARBO VIETĄ įmonėse – partnerėse“.

Daugiau informacijos čia

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite