Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Susipažinkite su nauju „Power BI“ planu – „Power BI Premium“

NaujienosRenginiai
2017 / 05 / 18
< 1 Min. skaitymo

Microsoft žengia dar vieną žingsnį į priekį, tęsdama įsipareigojimą suteikti organizacijoms prieigą prie svarbiausių įžvalgų, ir pristato naują planą Power BI Premium.

Power BI Premium suteikia išplėstą licencijavimo lankstumą, siekiant padėti organizacijai aprūpinti skirtingus vartotojus atitinkamo lygio prieiga prie duomenų, esančių Power BI, kurie atitiktų kiekvieno vartotojo specifinius poreikius pagal darbo sritį.

Pavyzdžiui, didžioji dalis organizacijos vartotojų nekuria ataskaitų, bet jų turinį intensyviai stebi, naudoja, analizuoja ar publikuoja organizacijos viduje ar išorėje.

Power BI Premium leidžia Power BI Pro vartotojams publikuoti sukurtas Power BI ataskaitas įmonės viduje ir už jos ribų, nereikalaujant ataskaitų gavėjams būti licencijuotiems Power BI vartotojais, tai supaprastina įmonės licencijų įsigijimo skaičių ir pačios programos licencijavimo klausimą.

Organizacijos, turinčios Power BI Premium, galės stebėti atskirus, išskaidytus rezultatus pagal skirtingas komandas, departamentus, skyrius ar pačios organizacijos poreikius.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite