Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Ruandos Nacionalinis bankas. Tinklų atnaujinimo įdiegimo ir priežiūros sprendimas

Atvejų analizės
2016 / 07 / 20
< 1 Min. skaitymo
Metai: 2015-2016
Projekto vertė: 1,238 mln. USD
Užduotis: Tinklų atnaujinimo įdiegimo ir priežiūros sprendimas
Aprašymas:

Ruandos Nacionalinis Bankas įgyvendino Informacijos ir komunikacijos technologijų (ICT) modernizacijos projektą, kurio pagrindinis tikslas – įdiegti technologijas ir aplikacijas būtinas pagrindinių banko funkcijų palaikymui. Projekto rėmuose įdiegta Ruandos integruotų mokėjimų apdorojimo sistema, T24 centrinės bankininkystės programa, Oracle e-verslo sprendimas resursų planavimui ir kt.

Šių sprendimų palaikymui ir sklandžiai veiklai tapo svarbu atnaujinti Banko tinklus – tuometinė tinklų infrastruktūra buvo nepritaikyta palaikyti išaugusias srauto apimtis, daugelis tinklo įrenginių buvo pasenę ir nebegalintys palaikyti reikiamų konfigūracijų. Dažni tinklo dalių gedimai buvo žemo IT paslaugų pasiekiamumo priežastis ir nepalaikė automatizuoto maršrutizavimo.

Dėl BAIP įvykdytų atnaujinimo darbų tinklo pasiekiamumas padidintas iki 99.99% ir užtikrinta, kad didžiausias neveiksnumo laikas neviršytų 45 minučių per mėnesį, įskaitant suplanuotą tinklų tvarkymą. Taip pat įgyvendinti paslaugų sutartyje iškelti tikslai užtikrinti procesų atskyrimą sukuriant kontroliuojamas ir saugias zonas (DMZ) kiekvienai kritinei paslaugai, apsaugoti tinklo paslaugų pasiekiamumą visada ir iš visur bei 30 proc. padidinti tinklo veiksnumą ir efektyvumą.

Visa įranga ir sprendimai buvo įdiegti aukšto pasiekiamumo konfigūracijoje, todėl tinklo sluoksnyje neliko neapsaugotų (nedubliuotų) pažeidžiamų taškų. Įdiegta ugniasienė su tinklo segmentavimo funkcija suteikė galimybę kontroliuoti kiekvieną tinklo segmentą ar atskirą tokio segmento procesą. Ugniasienė, kartu su autentikavimo sprendimu, leido kontroliuoti kas, kaip, kada ir iš kur prisijungia prie tinklo resursų.

Technologiniai partneriai: CISCO, WhatsUp Gold

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite