Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Programavimo bendrovei „Novian Pro“ vadovaus Tadas Jonušas

Naujienos
2024 / 07 / 01
2 Min. skaitymo

Programavimo bendrovės „Novian Pro“ vadovu nuo liepos 2 dienos taps Tadas Jonušas, įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse ITT bendrovėse sukaupęs daugiau kaip dvidešimt metų vadovaujančio darbo patirties. Įmonės vadovo pareigose jis pakeis Rimvydą Jančiauską, kuris sieks naujų profesinių iššūkių.

„Novian“ grupė programavimo srityje yra sukaupusi svarią patirtį kuriant įvairias nacionalines informacines sistemas, dirbdama gynybos, aviacijos ir kituose sektoriuose. Siekiame stiprinti programavimo verslą kuo geriau atliepdami klientų poreikius ir kurdami efektyvias inovacijas. Be to, siekiame plėsti veiklą tarptautiniu mastu, kur aktyviai veikia „Novian Pro“. Tikime, kad siekiant šių tikslų pasitarnaus naujojo vadovo kompetencija bei patirtis“, – sakė „Novian“ vadovas Tomas Vitkus.

„Vertinu „Novian Pro“ kaip perspektyvų šalies ir tarptautinės rinkos žaidėją, teikiantį aktualias paslaugas. Tikiu, kad prisidėsiu prie šios bendrovės tikslų realizavimo, taip pat ir „Novian“ grupės programavimo verslo potencialo didinimo“, – sako T. Jonušas.

Lietuvoje ir tarptautiniu mastu veikianti „Novian Pro“ yra sukaupusi patirties skaitmenizavimo, gynybos, aeronautikos ir kosmoso srityse, taip pat teikia išorinių programuotojų komandų paslaugas. Bendrovės pajamos 2023 m. siekė 4,3 mln. eurų ir buvo 26,2 proc. didesnės nei 2022 m. „Novian Pro“ EBITDA pernai buvo 0,4 mln. eurų ir, lyginant su 2022 m., išaugo 23,9 proc.

Bendrovė priklauso IT paslaugų grupei „Novian“, teikiančiai IT infrastruktūros, skaitmeninimo ir programavimo paslaugas. 2023 m. grupės agreguotos pajamos siekė 40,3 mln. eurų – jos, lyginant su 2022 m., išaugo 21,9 proc. Grupės EBITDA šiuo laikotarpiu buvo 1,2 mln. eurų ir palyginamuoju laikotarpiu susitraukė 18,5 proc.

„Novian“ grupę sudaro septynios įmonės Baltijos šalyse, Norvegijoje, Moldovoje ir Ruandoje. Grupės įmonėse dirba daugiau kaip 250 specialistų, šių įmonių veiklos geografija 2023 m. siekė 37 šalis.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite