Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Privalomojo sveikatos draudimo informacinės sistemos „SVEIDRA“ posistemės METAS vystymo paslaugų teikimas

Naujienos
2016 / 05 / 02
< 1 Min. skaitymo

2016 balandžio mėn. 22 d. pasirašyta sutartis tarp Valstybinės ligonių kasos (VLK) prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir UAB „Elsis PRO“ dėl privalomojo sveikatos draudimo informacinės sistemos „SVEIDRA“ posistemės METAS vystymo paslaugų teikimo. METAS – tai asmens sveikatos priežiūros, odontologijos praktikos ir farmacijos specialistų bei spaudų, asmens sveikatos priežiūros, odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų ir vaistinių (toliau – įstaigos) licencijų administravimo bei apskaitos posistemis.

Projekto metu bus sukurtos integracinės sąsajos su elektronine sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacine sistema (ESPBI IS) ir su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos informacine sistema (SODROS IS). Bus atliktos kitos METAS vystymo ir modifikavimo paslaugos pagal sutartyje numatytus reikalavimus.

Sutarties trukmė – 12 mėnesių.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite