Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Prekybos tinkle „IKI” įdiegti spausdinimo sprendimai

Atvejų analizės
2015 / 09 / 23
2 Min. skaitymo

Kritinės IT infrastruktūros bendrovė BAIP sukūrė spausdinimo paslaugos technologiją, kuri bendrovei „Palink”, valdančiai parduotuvių prekybos tinklą „IKI”, žymiai palengvins jų veiklai kritiškai svarbaus automatizuoto spausdinimo proceso kasdieninį įgyvendinimą ir nepertraukiamą jo veiklą visus metus. Ilgalaike priežiūros sutartimi šios paslaugos valdymą „Palink” patikėjo vykdyti BAIP.

UAB „Palink” realizuota pilnai valdoma automatizuoto spausdinimo paslauga. Paslaugą sudaro tinkamiausios techninės įrangos ir eksploatacinių medžiagų parinkimas, susijusių reikalingų darbų atlikimas ir pilna atsakomybė už nepertraukiamą proceso įgyvendinimą. Bendrovės valdomose parduotuvėse įdiegti HP gamintojo naujausios kartos rašaliniai spalvoti spausdintuvai užtikrina 70 spaudinių per minutę spausdinimo spartą ir itin žemas spalvoto spaudinio kainas. Šio gamintojo spausdintuvų techninės galimybės buvo užfiksuotos Gineso rekordų knygoje.

„Patikėdama BAIP valdyti savo kritiškai svarbų automatizuotą procesą bendrovė „Palink” atspindi šiandienos rinkos poreikį, kai vis daugiau kompanijų ir organizacijų savo spausdinimo proceso įgyvendinimą realizuoja per išorės IT paslaugų kompaniją”, – teigia UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Šiuo atveju pilnai valdoma spausdinimo paslauga suteikia klientui daug privalumų: spausdinimo paslaugą galima individualiai integruoti į kliento jau turimą procesą, užtikrintumą ir saugumą, kad kliento veiklai kritiškai svarbus automatizuotas procesas bus nepertraukiamas ir sklandus, o įrangos priežiūra ir remontu bei eksploatacinėmis medžiagomis rūpinsis BAIP specialistai pagal iš anksto gaunamą informaciją apie kliento įrangos būklę”, – paslaugos naudą vardijo p. Umantas

Naujas technologinis sprendimas taip pat užtikrina, kad atsakingi darbuotojai kiekvieną dieną nustatytu laiku gautų reikalingus spalvotus spaudinius, IT padalinys turėtų galimybę analizuoti ir tiksliai prognozuoti bei planuoti spausdinimo kaštus. Visą įrenginių darbingumo užtikrinimą ir priežiūrą perėmusi BAIP rūpinsis eksploatacinių dalių ir spausdinimo dažų keitimu, atsarginių dalių rezervu ir įrenginių priežiūra.

Apie pilnai valdomą spausdinimo paslaugą

  • Patirtis: pilnai valdomą spausdinimo paslaugą, padedančią įmonėms taupyti veiklos kaštus UAB BAIP Lietuvoje siūlo nuo 2008 metų.
  • Kam skirta: per pastaruosius metus įmonės vis labiau linkę šio pobūdžio paslaugas patikėti išorės IT paslaugų kompanijoms. Paslauga ypač aktuali didelėms kompanijoms, kurioms svarbu spalvotus spaudinius (etiketes, kainoraščius, kitą kasdien besikeičiančią ir verslui aktualią informaciją) galėti atspausdinti iš anksto nustatytu laiku. Taip pat aktualu įmonėms, kurioms svarbus centralizuotas ir saugus dokumentų spausdinimas iš bet kurio įrenginio ir bet kurios organizacijos vietos prisijungiant autorizuota prieiga. Šia paslauga domisi ir tarptautinės korporacijos, įgyvendinančios tvarios veiklos principus, nes naujausi spalvoti rašaliniai spausdintuvai pasižymi ypač geromis technologinėmis charakteristikomis ir retai genda.
  • Nauda: paslauga padeda išspręsti technines, finansines, valdymo ir kitokias problemas, pavyzdžiui, kai nuolatos susiduriama su sunkiai valdomu ir nekontroliuojamu dokumentų spausdinimu, eksploatacinių medžiagų planavimu, užsakymu ir periodiška techninės įrangos priežiūra, o tai reiškia, ir didelėmis šios veiklos sąnaudomis. Šis sprendimas leidžia įmonėms prisidėti prie gamtos išteklių išsaugojimo tokiu būdu propaguojant ekologišką veiklą, nes nauji įrenginiai vartoja beveik 82 proc. mažiau energijos nei prieš tai turėti.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite