Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Pasirašyta sutartis su Valstybine ligonių kasa dėl E-formų įdiegimo gerinant asmens sveikatos priežiūros paslaugų administravimą

Naujienos
2014 / 12 / 19
< 1 Min. skaitymo

UAB „Elsis PRO“ pasirašė sutartį su Valstybine ligonių kasa (VLK) dėl „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų grupavimo pagal E-formas programinės įrangos“ sukūrimo.

Projekto tikslas – gerinti įvairių formų pažymų administravimą už ES šalyse suteiktas būtinosios medicinos pagalbos, planinės medicinos pagalbos ir medicininės pagalbos paslaugas. Projekte yra numatytos elektroninių formų (E-Formos) modulio kūrimo paslaugos, kurios apima E-Formos modulio integravimą į kitas informacines sistemas, automatinio dokumentų pildymo komponentės sukūrimą ir įdiegimą, dokumentų registravimo komponentės sukūrimą ir įdiegimą. Projekto rezultatai Perkančiajai organizacijai leis atsisakyti rankinio kai kurių dokumentų (pažymų) pildymo, padės išvengti žmogiškųjų klaidų užtikrins kontrolę ir duomenų atsekamumą.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos elektroninės paslaugos, leisiančios gerinti sąskaitų (E125 / S080 formos pažymų) administravimą, už ne asmenį apdraudusioje ES šalyje suteiktas būtinosios medicinos pagalbos, planinės medicinos pagalbos ir medicininės pagalbos pagal atitinkamą leidimą gyvenamojoje šalyje paslaugas.

Projekto metu bus sukurta programinė įranga, kuri leis:

  • Sugeneruoti ir papildyti S080 sąskaitos dokumentą pasirinktam asmeniui.
  • Registruoti sistemoje gautas iš kitų ES šalių E125 / S080 sąskaitas.
  • Registruoti sistemoje gautus teisę į išmokas dokumentus (E106, E109, E120, E121 formos pažymų ir jas keičiančių dokumentų S1, S072).
  • Užpildyti ir registruoti sistemoje, šiuo metu Microsoft Excel formatu TLK rengiamus, išduodamus teisę į išmokas dokumentus (S1 ar S072).
  • Suformuoti ir užregistruoti S073, S016, S017, S018, S019 ir S050 formų, kurios patvirtina, ginčija ar nutraukia E106, E 109, E120, E121, S1 ir S072 dokumentus.
  • Bus įgyvendintos šios sąsajos su kitomis VLK sistemomis:
  1. SVEIDRA – gauti informacijai apie suteiktų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir išduotų kompensuojamųjų vaistų išlaidas
  2. DPSDR (Draudžiamųjų registras) – asmens draustumo patikrinimui.
  3. VLK DVS (VLK Dokumentų Valdymo Sistema) – išduodamų dokumentų (teisę į išmokas dokumentai ir sąskaitos) registracijai VLK DVS sistemoje.

Projekto trukmė – 9 mėnesiai.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite