Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Pasirašyta sutartis dėl eilių valdymo informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo Valstybinėje ligonių kasoje

Naujienos
2014 / 04 / 09
< 1 Min. skaitymo

Pasirašyta sutartis tarp Valstybinės ligonių kasos (VLK) ir UAB „Innoforce“ bei UAB „Elsis PRO“ (veikiančių pagal jungtinės veiklos sutartį) dėl „Eilių valdymo sprendimo paslaugų sukūrimo“.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos elektroninės paslaugos, leisiančios administruoti įvairių medicininių paslaugų, priemonių bei vaistų skyrimą, valdyti jų paskyrimą bei pacientų eiles.

Projektas suskirstytas į 3 įgyvendinimo etapus. Projekto trukmė – 3 metai.

I etape bus sukurta išlaidų centralizuotai perkamų sąnarių endoprotezų apskaita, bei skyrimo eilės valdymas. Etapo pabaiga – 2014 lapkričio mėn.

II etape bus sukurta išlaidų centralizuotai perkamiems vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms apskaita ir valdymas. Numatoma etapo pabaiga – 2015 gegužės mėn.

III etape, kuris vyks iki projekto pabaigos, bus sukurtos šios paslaugos:

  • PSDF biudžeto išlaidų OTP (ortopedijos techninėms priemonėms) apskaita ir kompensacijų, skiriamų pacientams už savo lėšomis įsigytas priemones, laukimo eilės valdymas;
  • PSDF biudžeto išlaidų ambulatoriniam gydymui deguonimi apskaita bei valdymas;
  • PSDF biudžeto išlaidų vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms, skiriamiems labai retoms ligoms ir būklėms gydyti bei nenumatytais atvejais, apskaita bei valdymas;
  • Dantų protezavimo išlaidų, apmokamų iš PSDF biudžeto, apskaitą ir kompensacijų, skiriamų pacientams už savo lėšomis apmokėtas protezavimo išlaidas, apskaita bei valdymas;
  • PSDF biudžeto išlaidų klausos aparatams bei kochleariniams implantams, BAHA įsriegiamiesiems kauliniams implantams, vidurinės ausies klausos sistemoms ir atsarginio kochlearinio implanto procesoriams, apskaita bei valdymas.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite