Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ visiškai atsiskaitė pagal „Elsis PRO“ įsigijimo sandorį

Naujienos
2022 / 05 / 26
2 Min. skaitymo

Programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupė „Novian“ visiškai atsiskaitė pagal programavimo bendrovės „Elsis PRO“ įsigijimo sandorį. Tai atlikta šių metų gegužės 26 dieną, remiantis „Elsis PRO“ akcijų pirkimo-pardavimo sutartimis. Parengus „Elsis PRO“ 2021 m. audituotą finansinę ataskaitą, remiantis EBITDA rodikliu, buvo nustatyta galutinė sutarties vertė, siekianti 1,865 mln. eurų.

Sutartis dėl „Elsis PRO“ 100 proc. akcijų įsigijimo 2021 m. rugsėjo 14 dieną pasirašė „Novian“ grupės įmonė „Novian Systems“. „Elsis PRO“ finansinių ataskaitų auditą atliko tarptautinė audito įmonė „Rӧdl & Partner“.

„Praėjusieji metai „Novian“ buvo plėtros laikotarpis – prie to žymia dalimi prisidėjo ir „Elsis PRO“ įsigijimas, sustiprinęs grupės pajėgas plėtojant dirbtinio intelekto paslaugas, išplėtęs kompetencijas aviacijos, kosmoso ir energetikos srityse, o veiklos geografiją – Europos Sąjungos šalyse. Naujų perspektyvų suteikia ir kuriama strateginė partnerystė su „Elsis“ grupe“, – sakė „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

„Plėtojame partnerystę ne tik tęsdami pradėtus bendrus projektus, pasitelkdami „Elsis PRO“ programavimo darbams bei veikdami kaip „Novian“ grupės technologinis partneris energetikos srityje, bet ir ieškodami naujų sąlyčio taškų didžiųjų duomenų, aplinkosaugos, gynybos srityse“, – sakė „Elsis“ grupės vadovas bei „Elsis PRO“ valdybos narys Arūnas Gedvila.

Programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupės „Novian“ agreguotos pajamos 2021 metais siekė 25,8 mln. eurų ir buvo 7,1 proc. didesnės nei 2020 m. Grupės EBITDA 2021 m. siekė 1,7 mln. eurų ir, lyginant su 2020 m., susitraukė 3,5 proc., veiklos pelnas – 0,81 mln. eurų ir atitinkamai sumažėjo 18,3 proc.

„Elsis PRO“ pajamos 2021 m. siekė 2,96 mln. eurų ir, lyginant su 2020 m., išaugo 12,3 proc. Bendrovės EBITDA atitinkamai buvo 382 tūkst. eurų ir padidėjo 39,4 proc., veiklos pelnas augo 5,3 proc. iki 0,08 mln. eurų. Į „Novian“ grupės rezultatus įtraukti visų 2021 m. „Elsis PRO“ rezultatai.

„INVL Technology“ bendrovei priklausanti „Novian“ grupė veikia trimis kryptimis. Technologijų srityje dirba Lietuvos bendrovė „Novian Technologies“ ir Estijos „Andmevara Services OU“, Moldovos bendrovė „Andmevara SRL“, programavimo srityje – Lietuvos bendrovės „Novian Systems“ ir „Elsis PRO“, Estijos bendrovė „Andmevara AS“, žiniasklaidos monitoringo ir skaitmeninimo srityje – Norvegijos bendrovė „Zissor“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite