Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian Systems“ prijungė „Aceną“

Naujienos
2021 / 01 / 04
2 Min. skaitymo

IT infrastruktūros paslaugų ir programavimo grupė „Novian“ sustiprino informacines sistemas kuriančią bendrovę „Novian Systems“. Prie jos prijungus verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų bendrovę „Acena“, „Novian Systems“ teikia platesnį programavimo paslaugų spektrą. Taip pat grupėje programavimo paslaugas teikia Estijos bendrovė „Andmevara AS“.

„Šis vidinis įmonių sujungimas – natūrali proceso, diegiant integruotą požiūrį į „Novian“ IT sprendimus, tąsa. Gruodžio pradžioje pagrindinėms grupės įmonėms pradėjus veikti „Novian“ pavadinimu, pranešėme apie siekį   stiprinti pozicijas tarptautiniu mastu ir didinti vertę klientams siūlant kompleksines paslaugas. Šis „Acenos“ prijungimas leidžia sutelkti daugiau programavimo paslaugų vienoje bendrovėje, tad sutrumpėja sprendimų teikimo laikas, o projektų valdymas tampa efektyvesnis“, – sakė „Novian“ direktorius Evaldas Rėkus.

Kad kompetencijų sujungimas skaitmeninės transformacijos kontekste tampa vis aktualesnis, pritaria ir „Novian Systems“ generalinė direktorė Elena Vengrienė. „Dabartiniame skaitmenizacijos kontekste „Acenos“ per trylika metų sukaupta verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų patirtis ir teikiamos paslaugos yra itin aktualios, o jų įtraukimas į bendrą programavimo paslaugų paketą leis jas dar efektyviau „įdarbinti“. Tikime, kad sujungę žinias ir kompetencijas bei išplėtę tiesiogiai prieinamų programavimo paslaugų spektrą, galėsime efektyviau kurti bei teikti klientams aktualius sprendimus“, – sakė vadovė.

Jos teigimu, esamus „Acenos“ klientus ir toliau aptarnaus tie patys darbuotojai. Iki šiol „Acenos“ vadovo pareigas ėjęs Marius Leščinskas priėmė sprendimą po sujungimo palikti įmonę. „Dėkojame Mariui Leščinskui už darbą vystant „Acenos“ veiklą. Mūsų tikslas – ne tik kuo sklandžiau tęsti iki šiol „Acenos“ vykdytus projektus, bet ir dar labiau prisidėti prie klientų verslo augimo, pasiūlant jiems ir platesnį programavimo paslaugų spektrą, procesų robotizavimo galimybes, ir integruotus IT sprendimus“, – sakė E. Vengrienė.

„Novian“ grupė programavimo srities įmones sutelkė per pastaruosius kelerius metus. „Novian Systems“ vidiniu sandoriu nuo 2007 m. veikusią „Aceną“ įsigijo iš „Novian Technologies“ (tuometinės BAIP) 2020 m. vasarį. 2019 m., vykdant „Novian“ grupės pertvarką, „Novian Systems“ iš „INVL Technology“ įsigijo Estijos bendrovę „Andmevara AS“.

Skaitmeninei transformacijai įgaunant pagreitį, 2020 metų gruodį „Novian“ grupė paskelbė siekį stiprinti pozicijas tarptautiniu mastu ir didinti vertę klientams siūlant kompleksines paslaugas. Šiuo tikslu pagrindinės „Novian“ bendrovės pakeitė pavadinimus ir nuo gruodžio 8 dienos ėmė veikti atitinkamai kaip „Novian Technologies“ ir „Novian Systems“ (iki tol veikė kaip „Algoritmų sistemos“). Startavo ir naujas „Novian“ grupės interneto puslapis www.novian.lt.

„Novian“ grupę šiuo metu sudaro ir bendrovei „Novian“ priklauso 6 įmonės. Programavimo srityje veikia „Novian Systems“ Lietuvoje ir „Andmevara AS“ Estijoje, technologijų srityje – „Novian Technologies“ Lietuvoje, taip pat Estijos „Andmevara Services OU“ ir jos antrinė bendrovė Moldovoje „Andmevara SRL“. Norvegijoje veikianti bendrovė „Zissor“ yra žinoma žiniasklaidos stebėjimo ir spausdintų ar skenuotų dokumentų turinio segmentavimo bei skaitmeninimo programinės įrangos tiekėja.

„Novian“ grupės bendrovėse Baltijos šalyse, Norvegijoje ir Moldovoje dirba apie 180 specialistų. Iš viso „Novian“ įmonės per 2020 metų tris ketvirčius gavo pajamų 30 pasaulio šalių. „Novian“ įmonių grupė priklauso investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovei „INVL Technology“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite