Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian Systems“ finansų rinkų dalyviams siūlo paprastą būdą pateikti informaciją VMI

Vebinarai
2021 / 02 / 05
< 1 Min. skaitymo

Veiklą Lietuvoje vykdantys finansų rinkų dalyviai kasmet turi pateikti duomenis šalies Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokesčių ir susijusių duomenų apsikeitimo posistemio TIES savitarnos portale (VMI TIES).

Šiame procese iškylančius klausimus paprasčiau išspręsti leidžia sprendimas, kurį sukūrė bendrovė „Novian Systems“. Jis apima ir duomenų parengimą Excel failuose, ir šifruoto duomenų paketo paruošimą pagal VMI taisykles, ir kitus aktualius poreikius.

„Esame sukaupę didelę patirtį kurdami įvairių sričių informacines sistemas. Viena iš jų – mokesčių administravimas, kur aplikacijų kūrimas reikalauja ir pakankamai išsamių, ir detalių žinių. Šis sprendimas yra būtent toks, tad tikime, kad mūsų sukauptos žinios bus naudingos finansų rinkų dalyviams“, – sakė „Novian Systems“ verslo plėtros direktorius Paulius Vaitkevičius.

Pasak jo, siūlomas CRS, DAC, FATCA, MAĮ55 duomenų paketų paruošimo ir pateikimo sprendimas yra aktualus tiems, kurie tvarko finansų rinkų dalyvių apskaitą ir teikia VMI informaciją pagal mokesčių administravimo įstatymo 55 straipsnį. Šiuo sprendimu jau naudojasi įvairios šalyje veikiančios finansų įstaigos.

Išsamiai šio sprendimo galimybės bus pristatomos šių metų vasario 18 dieną 10 val. vyksiančio nemokamo interneto seminaro metu.

Daugiau informacijos apie seminarą pateikiama šiame puslapyje, čia registruojami ir jo dalyviai.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite