Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ prisijungė prie Lietuvos verslo konfederacijos

Naujienos
2024 / 04 / 04
< 1 Min. skaitymo

Programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupė „Novian“ prisijungė prie Lietuvos verslo konfederacijos (LVK). Dalyvaudama vienos didžiausių verslą vienijančių organizacijų šalyje veikloje, „Novian“ sieks aktyviau įsitraukti į šiai organizacijai ir „Novian“ įmonėms svarbius projektus, ypač susijusius su tokiomis sritimis kaip inovacijų plėtra, kvantinių technologijų ir gynybos sektoriaus vystymas.

„Stiprus verslas reiškia ir didesnį šalies potencialą, tad mums svarbu prisidėti prie palankios verslo aplinkos kūrimo bei jo tarptautinių galimybių didinimo“, – sako „Novian“ grupės vadovas Tomas Vitkus.

Jo teigimu, „Novian“ grupė pastaraisiais metais aktyviai dirba tokiose inovacijoms imliose technologijų srityse kaip dirbtinis intelektas, didieji duomenys, diegia aukšto našumo skaičiavimo telkinius. 2023 m. pabaigoje grupės įmonė „Novian Technologies“ tapo viena iš Lietuvos kvantinių technologijų asociacijos steigėjų ir kartu su partneriais siekia vystyti šią sritį bei didinti šalies konkurencingumą tarptautiniu mastu.

Lietuvos verslo konfederacija per visą narių tinklą atstovauja 36 verslo asociacijoms ir 3,5 tūkst. įmonių bei veikia kaip socialinis partneris, aktyviai palaikantis dialogą tarp verslo ir valdžios institucijų, siekiantis kurti palankią verslo aplinką. Taip pat konfederacija prisideda prie verslo galimybių plėtros tarptautiniu mastu.

Be to, LVK yra didžiausios verslo organizacijos pasaulyje, vienijančios verslo atstovus iš daugiau nei 120 šalių, dalis. Šios organizacijos pagrindinis tikslas – skatinti tarptautinę prekybą ir investicijas bei padėti verslui sutikti globalizacijos iššūkius ir pasinaudoti galimybėmis.

„Novian“ įmonės jau daugiau kaip dvidešimt metų dirba Lietuvoje ir yra įgyvendinusios tūkstančius projektų.

IT infrastuktūros, skaitmeninimo srityse ir programavimo srityse veikiančią „Novian“ grupę sudaro ir Lietuvos bendrovei „Novian“ priklauso septynios įmonės Baltijos šalyse, Norvegijoje, Moldovoje ir Ruandoje, jose dirba daugiau kaip 250 specialistų.

2022 m. „Novian“ įmonių agreguotos pajamos siekė 33 mln. eurų ir, lyginant su ankstesniais metais, išaugo 27,9 proc. Iš jų 25 mln. eurų arba 76 proc. pajamų grupės įmonės uždirbo Lietuvoje. Bendra grupės veiklos geografija 2022 m. siekė 36 pasaulio šalis.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite