Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ pertvarko įmonių valdymo struktūrą

Naujienos
2023 / 07 / 05
< 1 Min. skaitymo

Informacinių technologijų grupė „Novian“ pertvarko įmonių valdymo struktūrą. Atlikus grupės vidaus sandorius, „Novian“ skaitmeninimo paslaugų įmones sujungs bendrovė „Novian Technologies“, įsigijusi Norvegijoje esančios bendrovės „Zissor“ akcijas. Taip pat, siekiant optimizuoti programavimo įmonių kapitalo struktūrą ir valdymą, „Elsis PRO“ akcijas įsigijo bendrovė „Novian“. Sandoriai įvykdyti 2023 m. kovo 31 dienos įmonių verte.

„Pastaruosius kelerius metus „Novian Technologies“ kryptingai stiprina skaitmeninimo sritį. „Zissor“ valdymo perkėlimas į „Novian Technologies“ atitinka pastarosios bendrovės skaitmeninimo produktų ir paslaugų plėtros strategiją bei siekį plėtoti veiklą Europos šalyse“, – sako „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

Šiuo metu skaitmeninimo paslaugas įvairiose pasaulio šalyse teikia Lietuvoje įsikūrusi „Novian Technologies“ ir jos valdomos įmonės – Estijos „Novian Eesti“ ir Moldovos „Andmevara SRL“. Su jomis bendradarbiauja Norvegijos „Zissor“, teikianti leidinių skaitmenizavimo paslaugas, taip pat žiniasklaidos stebėsenos programinės įrangos produktus ir paslaugas pasaulio mastu.

Pasak grupės vadovo, „Elsis PRO“ veiklos perkėlimas bendrovei „Novian“ ne tik supaprastins šios bendrovės valdymą, bet ir optimizuos bei sustiprins programavimo bendrovių kapitalo struktūrą.

„Novian“ grupės įmonės veikia IT infrastruktūros, programavimo ir skaitmeninimo srityse. „Novian“ grupės agreguotos pajamos 2022 m. siekė 33 mln. eurų ir, lyginant su ankstesniais metais, išaugo 27,9 proc. Grupės EBITDA ataskaitiniu laikotarpiu buvo 1,5 mln. eurų ir palyginamuoju laikotarpiu susitraukė 11,8 proc. Veiklos pelnas siekė 0,5 mln. eurų ir atitinkamai mažėjo 39,9 proc.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite