Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ grupės bendrovės prisideda prie paramos Ukrainai

Naujienos
2022 / 03 / 17
< 1 Min. skaitymo

„Novian“ grupės įmonės prisideda prie paramos karo situacijoje atsidūrusiai Ukrainai ir jos žmonėms. Šiam tikslui „Novian“ įmonės iš viso paskyrė 20 tūkst. eurų, kurie buvo pervesti Raudonojo Kryžiaus ir „SOS vaikų kaimai“ organizacijoms.

Lietuvos Raudonasis Kryžius surinktą paramą skiria nuo karo Ukrainoje į Lietuvą bėgančių ukrainiečių būtiniausiems poreikiams atliepti. Organizacija ukrainiečiams Lietuvoje dalina humanitarinius paketus, maistą, perka vaistus ir kitus reikalingus daiktus, taip pat teikia ukrainiečiams psichosocialinę pagalbą bei visokeriopą pagalbą vaikams.

Lietuvos „SOS vaikų kaimai“ šiuo sudėtingu periodu tiesiogiai padeda organizacijos padaliniui Ukrainoje –„SOS vaikų kaimai Ukraina“. Ši organizacija skiria visas jėgas, kad pavojuje atsidūrę vaikai ir šeimos būtų saugūs: rūpinasi vaikų ir šeimų relokacija, maistu, vaistais ir kitais būtiniausiais daiktais, suteikia naujas apgyvendinimo vietas. Organizacija taip pat rūpinasi tėvų netekusiais vaikais ir vaikais, augančiais kitų šeimų globoje ar valstybiniuose vaikų globos namuose.

„Susirūpinę stebime karo Ukrainoje eigą. Palaikome Ukrainos žmones kovoje už savo šalį ir kviečiame visus galinčius padėti ir prisidėti. Šiomis dienomis ypač išryškėja amžinų vertybių – laisvės ir taikos svarba, o žmogiškumas tampa itin svarbus, tad kviečiu būti dėmesingiems ir atidiems, o, prireikus, vienas kitam ištiesti ranką“, – sako „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite