Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Norvegijos įmonei „Conexus“ pradėtos teikti kritinės IT infrastruktūros priežiūros paslaugos

Naujienos
2016 / 07 / 27
< 1 Min. skaitymo

BAIP pasirašė kritinės IT infrastruktūros priežiūros paslaugų teikimo sutartį su mokymosi analitikos ir profesionalaus mokymo švietimo sektoriui sprendimus kuriančia Norvegijos įmone „Conexus“.

Balandžio mėnesį įsigaliojusios sutarties trukmė – 3 metai su galimybe pratęsti, numatoma vertė – 145 tūkst. eurų. Įmonių bendradarbiavimas apima paslaugas kaip aplikacijų operacijų ir techninio duomenų bazių valdymas, IT infrastruktūros operacijos ir incidentų valdymas.

„Pradėdami darbus pagal Conexus patirtį adaptavome savo pokyčių valdymo procesus, labai vertingas buvo darbų perėmimo procesas, kuomet abiejų įmonių komandos sėdėdamos prie vieno stalo detaliai peržiūrėjo esamą sistemą ir įsigilino į jos detales. Tas be abejonių užtikrino sklandesnę darbų pradžią ir sustiprino abipusį pasitikėjimą,“ – apie bendradarbiavimo pradžią kalbėjo Gytis Umantas, BAIP generalinis direktorius.

Norvegija yra viena iš rinkų, į kurias BAIP paskutiniu metu tikslingai orientuojasi. Conexus ne pirmasis klientas Skandinavijoje: nuo rudens IT infrastruktūros priežiūros paslaugos teikiamos Adform Danijoje; prieš pusmetį iš konkurentų perimta Norvegų įmonės Stansenfabrikken kritinės infrastruktūros ir darbo vietų Lietuvoje priežiūra ir tikimasi greitu laiku išplėsti paslaugas į Norvegiją;  jau keletą metų sėkmingai prižiūrimas Norvegų įmonės Instant Norge AS padalinys Lietuvoje.

„Šiaurės šalys kelia itin aukštus reikalavimus paslaugų kokybei, tad augantis klientų kiekis yra puikus mūsų CIMF metodikos ir techninių kompetencijų įvertinimas,“ – sakė Gytis Umantas.

Apie Conexus

Conexus yra mokymosi analitikos ir profesinio mokymosi rinkos ir tyrimų sprendimų lyderiai Skandinavijos švietimo sektoriuje.

Bendradarbiaudami su mokytojais, ugdymo lyderiais, tyrėjais ir ugdymo technologijų rinkos žaidėjais, Conexus vysto priemones skirtas:

  • Gilesniam studentų mokymuisi ir pažangai;
  • Įrodymais grįstam gebėjimų stiprinimui;
  • Gilesniam profesiniam mokymuisi.

Šios priemonės remiasi lanksčia technologija, kuri gali būti pritaikoma skirtingose mokymosi aplinkose. Jos sukurtos stiprių, greitai apdorojamų ir itin lengvai valdomų duomenų bazių pagrindu.

Conexus vystydamas švietimo programinę įrangą bendradarbiauja su daugiau nei 30 partnerių visame pasaulyje.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite