Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimai SEB bankuose

Atvejų analizės
2015 / 10 / 23
2 Min. skaitymo

BAIP 2015 m. rudenį įžengė į mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimų ir paslaugų kūrimo rinką, įgyvendindama pirmuosius projektus SEB bankuose Baltijos šalyse. BAIP įdiegė mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimą, kuris suteikia galimybę vartotojui asmeniniu mobiliuoju įrenginiu – telefonu ar planšete -greitai, patogiai ir saugiai prieiti prie įmonės duomenų: elektroninio pašto, kalendoriaus ir kitų bei tuo pačiu leidžia atskirti ir naudoti asmeninius duomenis.

UAB BAIP SEB bankuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje įdiegė mobiliųjų įrenginių valdymo (angl. EMM – Enterprise mobility management) sprendimą ir sutarė dėl ilgalaikės priežiūros.

„Plėtodami informacijos valdymo, saugumo ir atsparumo sprendimus, diskutuodami su klientais supratome, kad didžiosioms organizacijoms rūpi galimybės atskirti asmeninę ir korporatyvinę informaciją bei ją centralizuotai valdyti mobiliuosiuose įrenginiuose. Nesaugumo jausmas ir rizikos pažeisti mobiliuosiuose įrenginiuose apdorojamą jautrią informaciją augina mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimų rinką. Prognozuojame, kad per kitus keturis metus Baltijos šalyse kasmet ji augs vidutiniškai po 30-50 procentų, todėl prieš kelis metus investavome į mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimų ir paslaugų sukūrimą kartu su partneriu „MobileIron„. Džiaugiamės, kad sprendimas pasiteisino ir jau įgyvendinome projektus SEB bankuose Baltijos šalyse ir Lietuvos viešojo sektoriaus organizacijoje”,- patirtimi dalijosi UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Įgyvendinus šį sprendimą banko darbuotojai gali saugiai iš savo asmeninių mobiliųjų įrenginių – telefonų ar planšečių – naudotis įmonės elektroniniu paštu, kalendoriumi bei kitais reikalingais duomenimis. Tai taupo laiką bei suteikia lankstumo darbuotojams, kai reikia priimti skubius sprendimus, o jie yra ne darbo vietoje, komandiruotėje. Taip padidės ir IT padalinio veiklos efektyvumas, nes įdiegtas sprendimas leidžia vienu metu aptarnauti visus mobiliuosius įrenginius. Projektui realizuoti partnere pasirinkome įmonę BAIP, sertifikuotą teikti mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimus ir turinčią tokiems darbams paruoštus profesionalius specialistus”, – sako Jonas Gudmundsson, SEB Baltijos šalių operacijų ir IT vadovas.

Mobiliųjų sprendimų kompanija „MobileIron” akcentuoja technologijų įtaką

Technologijų daromą įtaką pažymi ir „MobileIron” Austrijos ir Rytų Europos regiono vadovas Claus Nussbaum, atkreipdamas dėmesį į tai, kad mobilumas ir naujas žmonių gyvenimo būdas keičia organizacijų įpročius, skatindamas jas ieškoti naujų ir saugių valdymo būdų.

Tačiau mobilumas suteikia ir papildomų galimybių. Įdiegusios mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimus organizacijos išsprendžia rinkos diktuojamus uždavinius bei gali labiau sumažinti sąnaudas ir tuo pačiu suteikti darbuotojams daugiau galimybių darbe naudotis savo mobiliaisiais ir išmaniaisiais telefonais bei planšetėmis.

Per pastaruosius penkis metus sukūrusi plačią ekosistemą su technologiniais partneriais ir mobiliųjų aplikacijų kūrėjais, „MobileIron įdiegė EMM sprendimus daugiau nei 8000 klientų visame pasaulyje, tarp kurių stambios finansų ir bankų kompanijos „Nasdaq”, „UniCredit”, „Barclays”, „Standard Life”, Nyderlandų bankas NIBC.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite