Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Litgrid. Atskiro aukšto patikimumo duomenų centro diegimas

Atvejų analizės
2015 / 07 / 21
< 1 Min. skaitymo
Metai: 2014
Užduotis: Atskiro aukšto patikimumo duomenų centro diegimas
 

Europos Parlamento ir Tarybos Direktyva 2009/72/EB, kurios nuostatos yra perkeltos į Elektros energetikos įstatymą, reikalauja, kad elektros energijos perdavimo veikla būtų atskirta nuo skirstymo, tiekimo ir gamybos bei šių veiklų komercinių interesų. Iki šiol AB „Litgrid“ naudojosi energetikos įmonėms IT ir telekomunikacijų paslaugas teikiančio Technologijų ir inovacijų centro (TIC) paslaugomis, tačiau pagal šią direktyvą turėjo infrastruktūrą atskirti. Naujai infrastruktūrai įdiegti buvo paskelbtas viešasis pirkimo konkursas.

„Klientas įrangą įsigijo tarnybinių stočių virtualizacijos platformos diegimui, prie kurios reikėjo prijungti ir jau esančios infrastruktūros elementus, todėl rinkosi sprendimą, kuris būtų ne tik patikimas, bet ir lankstus – naujausią tinklo technologiją FCoE (Fibre Channel over Ethernet). Džiaugiamės galėję prisidėti prie itin šiuolaikiško projekto“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Mūsų bendrovė valdo elektros energijos srautus visoje šalyje, todėl skiriame daug pastangų saugiam ir nepertraukiamam IT sistemų darbui užtikrinti. Pasirinkome technologiją, kuri ne tik garantuoja aukštą saugumo lygį, bet ir leidžia kaštų prasme efektyviai sujungti skirtingų protokolų pagrindu veikiančias sistemas“, – teigė Valdas Merčaitis, „Litgrid“ informacinių technologijų ir telekomunikacijų centro vadovas.

BAIP bendrovei „Litgrid“ taip pat teikia kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugas ir aptarnauja daugiau nei du šimtus vartotojų.

Technologiniai partneriai: IBM, CISCO

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite