Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Lietuvos teismų informacinės sistemos duomenų archyvas

Atvejų analizės
2015 / 08 / 23
< 1 Min. skaitymo

Nacionalinėje teismų administracijoje 2015 m. įdiegtas šiuolaikiškas Lietuvos teismų informacinės sistemos LITEKO (LITEKO) aktualių ir archyvinių duomenų atskyrimo ir saugojimo sprendimas. Sprendimas ženkliai prisidėjo prie LITEKO greitaveikos ir efektyvumo didinimo – archyviniai dokumentai saugomi specialiame archyve, atskirtame nuo kas dieną naudojamų aktualių duomenų. Esant reikalui archyviniai duomenys tapo lengvai pasiekiami.

480 terabaitų talpos elektroninių duomenų archyve saugoma visa archyvinių teismo bylų elektroninė informacija: elektroninės bylos, vaizdo ir garso įrašai. Modernus archyvas, kurio talpą ateityje bus galima praplėsti iki 1,2 peta baito, padeda sutaupyti – jo išlaikymas yra pigesnis nei kietųjų diskų.

„Nacionalinei teismų administracijai ir visai teismų sistemai buvo reikalingas šiuolaikiškas elektroninių duomenų archyvas, kuriame galėtume saugoti duomenis ir juos perduoti kitiems valstybės archyvams. Šis technologinis sprendimas yra ir viena iš priemonių spręsti LITEKO greitaveikos problemą. LITEKO bus dirbama tik su nagrinėjamų bylų duomenimis, o archyviniai duomenys bus saugomi atskirai. Taip ženkliai pagreitės LITEKO veikimas ir bus palengvintas teismų darbas, pagreitės teismų elektroninių paslaugų teikimas,“ – Nacionalinės teismų administracijos direktorė  Reda Molienė.

Sprendimą įdiegė įmonė BAIP. Archyvui buvo panaudota IBM ir Quantum gamintojų įranga. Nepertraukiamą sprendimo veikimą ir nuolatinį informacijos prieinamumą užtikrins dubliuoti archyvo komponentai.  „Šis sprendimas yra ypatingas dėl būtino ilgo informacijos saugojimo laikotarpio. Siekdami užtikrinti nepertraukiamą sprendimo veikimą, įdiegėme ir specialią programinę įrangą, nuolat tikrinančią ar juostinėje duomenų saugykloje nėra duomenų praradimų, prireikus automatiškai atstatančią duomenis iš rezervinių kopijų,“ – Gytis Umantas, BAIP generalinis direktorius.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite