Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Lietuviai modernizuos Kirgizijos pašto finansinių paslaugų teikimą

Naujienos
2019 / 07 / 02
< 1 Min. skaitymo

„INVL Technology“ valdomos Lietuvos bendrovės BAIP ir ETRONIKA pradeda vykdyti išskirtinį finansinių paslaugų teikimo projektą Kirgizijoje. Specializuotų IT sprendimų ir finansinių technologijų įmonių tandemas padės valstybinei įmonei „Kyrgyz Pochtasy“ skaitmenizuoti ir pagreitinti pagrindinių finansinių paslaugų teikimą visiems šalies gyventojams.

BAIP, turinti ilgametės projektų su viešojo sektoriaus organizacijomis Lietuvoje, Europoje, Užsahario Afrikoje bei Azijoje patirties, koordinuos viso projekto įgyvendinimą bei bus atsakinga už projekto technologinės dalies išpildymą.

„Kirgizijos pašto modernizavimas prisidės valstybės finansinio sektoriaus vystymo. Pašto finansinių paslaugų procesų optimizavimas, perėjimas nuo rankų darbo ir daugybės popierinių dokumentų prie skaitmeninių technologijų yra didžiulis žingsnis į priekį, – sako UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas. – Šalies žmonės projekto naudą praktiškai pajus per paslaugų paprastumą ir pasiekiamumą, o valstybė – per sutaupytas lėšas, finansinių paslaugų kokybę ir duomenų saugumą.“

„Įgyvendinus pašto paslaugų skaitmeninimo projektą, Kirgizijos paštas įgis priemones, leidžiančias greitai organizuoti partnerių – mokėjimo paslaugų teikėjų, tokių kaip „Western Union“ ar „Moneygram“, – integraciją bei supaprastinti darbą su verslo klientais, teikiančiais finansines paslaugas per pašto tinklą. Projekte diegiamas ir adaptuojamas sprendimas taip pat užtikrins, kad teikiamos finansinės paslaugos atitiktų tarptautinius ir nacionalinius pinigų plovimo prevencijos reikalavimus“, – naudas vardija ETRONIKA direktorius Arnoldas Jankūnas.

Lietuvių įmonių įgyvendinamas projektas yra vienas iš kelių pagrindinių Kirgizijos finansinio sektoriaus vystymo programos projektų, finansuojamų Pasaulio banko lėšomis.

„Džiaugiamės galėdami savo sukauptą kompleksinių IT sprendimų valdymo patirtį perkelti į mums naują šalį ir prisidėti prie Kirgizijos skaitmeninės transformacijos“, – sako G. Umantas.

Apie „INVL Technology”

„INVL Technology“ – tai investicijų į informacinių technologijų verslus uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB), listinguojama NASDAQ Vilnius. UTIB „INVL Technology“ bendrovės šiuo metu veikia 9 šalyse, yra įgyvendinusios projektus daugiau kaip 50 šalių.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite