Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Kyocera“ biuro įranga įmonėms – ypač palankiomis sąlygomis

Naujienos
2018 / 03 / 02
< 1 Min. skaitymo

Nuo šių metų pradžios BAIP įgijo oficialaus pasaulinės spausdinimo ir dokumentų valdymo bendrovės „Kyocera“ partnerio statusą Baltijos šalyse.

Ši partnerystė atveria daug naujų galimybių BAIP klientams įsigyti „Kyocera“ biuro techninės įrangos itin palankiomis sąlygomis. Be to, BAIP suteikia ir įrangos aptarnavimo bei priežiūros paslaugas.

BAIP tapo „Kyocera“ distributoriumi Baltijos šalyse, todėl įmonės veikiančios Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje gali „Kyocera“ įrangą įsigyti „iš vienų rankų“.

„Kyocera“ techninė įranga yra kokybiška ir patvari. Siūlomi įrenginiai ne tik ekonomiški, tačiau ir patogūs naudoti įvairaus dydžio organizacijose – smulkiose ir vidutinėse įmonėse, dideliuose biuruose. „Kyocera“ nuolat investuoja į naujus techninius sprendimus, kurie leidžia biuro įrangą naudoti efektyviau, patogiau.

Be techninės įrangos „Kyocera“ taip pat gali pasiūlyti platų programinių sprendimų spektrą, kurie leidžia centralizuotai valdyti techninę įrangą, užtikrinti saugų ir konfidencialų spausdinimą.

Klientams BAIP taip pat siūlo išbandyti ir unikalią spausdinimo sprendimų paslaugą  „CopyPrint“. Ši paslauga yra aktuali organizacijoms, kurios siekia modernizuoti ir efektyviai valdyti spausdinimo ir kopijavimo paslaugas.

CopyPrint“ sprendimas leidžia klientams be papildomų investicijų atnaujinti spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo įrangą, iki 30% sumažinti spausdinamų dokumentų kiekį, spausdinimo ir kopijavimo sąnaudas, taip pat taupyti darbuotojų laiką, kurį jie gaišta dėl sugedusios įrangos arba užsakinėdami eksploatacines medžiagas.

Susisiekite dėl „Kyocera“ įrangos pasiūlymo jūsų įmonei pasinaudojant forma žemiau.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite