Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kviečiame į seminarą „ITaaS – a new approach to the IT service delivery“

Renginiai
2018 / 06 / 04
2 Min. skaitymo

Garsėjant kalboms apie IT valdymo transformaciją į IT kaip paslaugą (ITaaS) kviečiame dalyvauti praktiniame IT kaip paslaugos valdymo seminare.

Jame per realius ir praktinius pavyzdžius sužinosite kaip galite pakeisti IT valdymą savo organizacijoje ir pasiruošti ateities iššūkiams dirbant su skirtingais IT tiekėjais, trečiosiomis šalimis bei skirtingomis aplikacijomis valstybiniu lygmeniu žengiant link debesijos paslaugų (government cloud).

Seminaro metu tęsime pavasarį „Technologijų ir atsparumo“ konferencijoje pradėtą IT transformacijos organizacijose temą ir ITaaS modelio taikymą siekiant inovacijų ir lankstumo organizacijose dirbant su skirtingais tiekėjais ir skirtingomis sistemomis.

Seminaro tikslas – parodyti praktinį ITaaS įgyvendinimą ir atsakyti į klausimus – nuo ko pradėti? Kaip ITaaS įgyvendinti jūsų organizacijoje? Seminaro metu aptarsime kaip:

  • Apibrėžti IT operacijų modelį paremtą ITaaS metodika
  • Apibrėžti procesus, kurių reikalauja naujasis operacinis modelis
  • Sukurti reikalingą debesų kompiuterijos infrastruktūros architektūrą
  • Įdiegti debesų kompiuterijos infrastruktūrą
  • Įgyvendinti IaaS paremtą operacinį modelį ir procesus debesijos platformoje

Seminaras skirtas įmonių CIO, IT skyrių vadovams ir IT sistemų architektams, kurie yra įsitraukę į IT sistemų valdymą ir vystymą savo organizacijose. Seminare taip pat pažvelgsime ir iš verslo perspektyvos į sąveiką tarp verslo ir IT skyrių ir kaip ją efektyvinti siekiant bendrų įmonės tikslų ir modernizuojant IT valdymą.

Seminaras vyks anglų kalba.

Renginio data: Seminarus organizuosime visą savaitę nuo birželio 25 d. iki 29 d., todėl kviečiame jus pasirinkti jums tinkamą dieną ir ją nurodyti registracijoje.

Esant didesniam užsiregistravusių kiekiui, suderinsime, jog vienu metu seminare būtų panašių poreikių, nekonkuruojančios organizacijos.

Renginio vieta: Gynėjų g. 14, Vilnius

Renginio pradžia: 9:30 val.

Registracija: Siekiant efektyviai ir giliai išnagrinėti ITaaS temą ir jos taikymą seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis el. paštu registracija@baip.lt iki birželio 21 d.

Daugiau informacijos apie seminarą: Artūras Milašauskas, a.milasauskas@baip.lt, 8 687 40787

Renginio partneriai

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite