Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kopijuokite duomenis, kad vėliau nereiktų gailėtis

2017 / 05 / 19
< 1 Min. skaitymo

Atlikite eksperimentą: pabandykite atkurti savo duomenis iš dabartinių atsarginių kopijų. Viskas veikia? Tuomet ši rekomendacija jums neaktuali. Jei užduotis privertė susimąstyti, turite aiškų pirmą žingsnį link atsparesnės IT infrastruktūros.

Kiek bebūtų kalbama apie atsargines duomenų kopijas, net didžiausi IT specialistai vis dar patenka į situacijas, kai dingsta svarbūs duomenys. Nesvarbu, ar tai būtų konkursinis pasiūlymas klientui, magistrinis darbas ar brangi asmeninių nuotraukų kolekcija – visų šių duomenų vertė išauga šimteriopai, kai staiga nebegalime jų pasiekti.

Dažnai pasitikima darbuotojų sąmoningumu, tačiau tyrimai rodo, kad nuolat duomenų kopijas daro tik mažiau nei trečdalis darbuotojų, o beveik pusė – kartą per savaitę ir rečiau.

darbuotojai nedaro duomenų backup'ų

Planuodami IT atnaujinimus, nepraleiskite progos tuo pačiu užsitikrinti, kad visos duomenų kopijos būtų daromos automatiškai ir saugomos taip, kad prireikus jas būtų galima atkurti. Dabartiniai technologiniai sprendimai padeda pasirūpinti duomenų saugumu įdedant minimaliai pastangų – seniai nebereikia kalendoriuje žymėtis dienos skirtos rankiniam atsarginių kopijų pasidarymui.

BAIP rezervinio duomenų kopijavimo sprendimai

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite