Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kompiuterinių darbo vietų atnaujinimas SEB banke

Atvejų analizės
2015 / 02 / 23
< 1 Min. skaitymo

2014 m. BAIP užbaigė didžiausio Lietuvoje komercinio SEB banko kompiuterinių darbo vietų migraciją iš „Windows XP“ į „Windows 7“ platformą. Migracija buvo įvykdyta visuose Lietuvoje veikiančiuose padaliniuose ir SEB grupės įmonėse, jos apimtis – 2000 kompiuterinių darbo vietų. Procesas buvo įvykdytas tiksliai pagal banko suplanuotą darbų grafiką, netrikdant darbuotojų veiklos.

Sėkmingai įgyvendinti darbai buvo numatyti praėjusiais metais pasirašytoje dvejų metų kompiuterinės technikos priežiūros paslaugų sutartyje, pagal kurią BAIP teikia visų Lietuvoje esančių SEB banko padalinių ir klientų aptarnavimo skyrių kompiuterinės technikos priežiūrą.

„Operatyvumas, profesionalus bendravimas ir iniciatyvumas yra būtini atliekant banko kompiuterinių darbo vietų priežiūrą. BAIP su kaupu patenkino mūsų lūkesčius ir ženkliai prisidėjo prie „Windows“ platformos atnaujinimo projekto sėkmės“, – sakė SEB banko Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius Jonas Iržikevičius.

„Projektas, įgyvendintas centrinėje būstinėje ir 46-iuose didžiausio šalies banko filialuose, patvirtina aukštas darbuotojų kompetencijas bei skatina toliau nuosekliai dirbti ir ieškoti efektyviausių sprendimų, atsižvelgiant į rinkos pokyčius“, – pabrėžė BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

Pasak BAIP vadovo, prieš 3 metus priimtas sprendimas investuoti į IT paslaugų valdymo priemones ir nuosavų metodikų, paremtų ITIL ir ISO standartais, sukūrimą bei praktinį pritaikymą, pasiteisino. „Tai, kad vis daugiau didžiųjų Lietuvos verslo įmonių informacinių technologijų priežiūrą patiki BAIP, rodo, kad buvo priimtas teisingas strateginis sprendimas“, –  teigė BAIP vadovas.

 

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite