Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kodėl verta rinktis 8-os kartos Intel® Core™ procesorius?

2018 / 01 / 12
2 Min. skaitymo

2017 metų rudenį pristatyti 8-os kartos Intel® Core™ procesoriai įgalina vartotojus greičiau ir lengviau atlikti užduotis ir mėgautis kokybiškomis ir aukščiausios kokybės pramogomis.

Šie procesoriai turi 4 fizinius branduolius ir palaiko Hyper-Threading technologiją, kuri leidžia vienu metu apdoroti aštuonis duomenų srautus, kuomet ankstesnių kartų procesoriai turėjo tik du fizinius branduolius ir keturis duomenų apdorojimo srautus.

Su naujosios 8-os kartos Intel® Core™ procesoriais kasdienės užduotys kompiuteriu tampa dar spartesnės – nepertraukiamas video ir nuotraukų redagavimas, sklandus perėjimas tarp programų ir langų, daugelio programų naudojimas vienu metu.

  • 8-os kartos procesoriai net 40% paspartina dokumentų, prezentacijų kūrimą ir redagavimą lyginant su 7-os kartos Intel® Core™ procesoriais.
  • Naujos kartos procesoriai ilgina baterijos tarnavimo laiką ir leidžia nei iki 10 valandų žiūrėti 4K UHD kokybės video.
  • Gera žinia ir dirbantiems su video redagavimu, jeigu anksčiau video konvertavimas užtrukdavo 45 min su penkerių metų kompiuteriu su naujaisiais 8-os kartos procesoriais tai trunka tik 3 minutes.

Šaltinis: Intel® Core™ processors

Su naujosios 8-os kartos Intel® Core™ procesoriais kasdienės užduotys kompiuteriu tampa dar spartesnės – nepertraukiamas video ir nuotraukų redagavimas, sklandus perėjimas tarp programų ir langų, daugelio programų naudojimas vienu metu.

Naujųjų procesorių šeima suteikia daug daugiau galimybių nei bet kada anksčiau:

  • Įspūdingas standartinių ir atrakintų sistemų portfolio platiems vartotojų poreikiams ir lygiams.
  • Nauja sistemos akceleracija kuomet susieta kartu su Intel® OptaneTM atmintimi siekiant nepralenkiamo sistemos reagavimo. (New system acceleration when paired with Intel Optane memory to deliver amazing system responsiveness)
  • Intel® Turbo Boost 0 technologija suteikianti reikalingą energijos postūmį, kai jums jos reikia.
  • Intel® Hyper-Threading technologija, kuri leidžia kiekvienam procesoriui dirbti su dviem užduotim vienu metu, pagerinant keleto užduočių atlikimą vienu metu, pagreitinant darbų eigą ir leidžianti pasiekti daugiau per mažiau laiko.
  • DDR4 RAM atminties technologinis palaikymas, kuris leidžia sistemai turėti 64GB atminties ir iki 2666MT/s atminties perkėlimo greičių.

Naujosios kartos ir senųjų procesorių palyginimas:

Šaltinis: 8th Generation Intel® Core™ Mobile Processor Vs Previous Generations Infographic

Daugiau informacijos Intel puslapyje.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite