Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kodėl „Kyocera“ įrangą patogu pirkti iš BAIP?

Naujienos
2018 / 03 / 02
< 1 Min. skaitymo

Biuro įranga prekiaujančioms įmonėms BAIP siūlo galimybę įsigyti pasaulinės spausdinimo ir dokumentų valdymo bendrovės „Kyocera“ įrangą. Įrangos pardavėjams BAIP suteiks išskirtines kainas įrangai bei specialius pasiūlymus, taip pat įrangos pristatymą į prekybos taškus.

BAIP tapo oficialia „Kyocera“ partnere Baltijos šalių rinkoje, todėl „Kyocera“ įrangą iš BAIP galima įsigyti tomis pačiomis sąlygomis visose Baltijos šalyse, taip pat „Kyocera“ įrangos distributoriams BAIP suteikia pilną garantinio aptarnavimo paslaugą.

„Kyoceros“ techninė įranga yra kokybiška ir patvari. Siūlomi įrenginiai ne tik ekonomiški, tačiau ir patogūs naudoti įvairaus dydžio organizacijose – smulkiose ir vidutinėse įmonėse, dideliuose biuruose. „Kyocera“ nuolat investuoja į naujus techninius sprendimus, kurie leidžia biuro įrangą naudoti efektyviau ir patogiau.

 

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite