Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„INVL Technology“ valdomos bendrovės kurs kibernetinės saugos incidentų tyrimo laboratoriją Bangladeše

Naujienos
2017 / 06 / 15
< 1 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdomas Šiaurės Europos bendrovių „Norway Registers Development“ AS (NRD AS) bei UAB BAIP konsorciumas pasirašė programinės ir techninės įrangos tiekimo bei diegimo sutartį su Bangladešo skaitmenizavimo taryba. Bendrovės Bangladeše kurs kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnybos (CIRT) laboratoriją. Technologijas projektui įgyvendinti tieks specializuota kibernetinės gynybos įmonė NRD CS. Laboratorijos kūrimą finansuoja Pasaulio bankas, pagal Bangladešo skaitmenizavimo tarybos projektą „IRT panaudojimas augimui, užimtumui ir valdymui“.

Sukurtą laboratoriją incidentams tirti naudos Bangladešo e. Vyriausybės kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnyba („BGD E-GOV CIRT“). Laboratorija taip pat veiks kaip platforma, skirta su partneriais dalintis žvalgybine informacija apie grėsmes, bei demonstracinė zona, skirta kibernetinės gynybos technologijų ir jų panaudojimo scenarijams pristatyti. Be to, ji sustiprins tarnybos galimybes ir padidins jos veiklos automatizaciją, padės BGD E-GOV CIRT atlikti savo funkcijas bei leis teikti CIRT paslaugas remiantis pasaulinės organizacijos FIRST metodika „FIRST CSIRT Services Framework“. Projektas taip pat prisidės prie Bangladešo kibernetinės erdvės saugumo stiprinimo ir sąlygų gerinimo plėtojant saugias e. paslaugas ir e. verslus šalyje.

„BGD e-GOV CIRT“ buvo įkurta Bangladešo skaitmenizavimo taryboje padedant NRD AS ir NRD CS komandai prieš kiek daugiau nei metus. Ši tarnyba remia Bangladešo vyriausybės organizacijų veiklą  efektyviai valdydama kibernetinio saugumo incidentus, galinčius turėti įtakos jų informacinės infrastruktūros bei skaitmeninių resursų konfidencialumui, integralumui ir pasiekiamumui.

Projekto metu BAIP, NRD AS ir NRD CS įmonių komanda diegs bei integruos kibernetinės saugos incidentų tyrimo laboratorijos technologijas ir paslaugas, dokumentuos procesus bei vykdys mokymus.

Saugi infrastruktūra leis laboratorijos tyrimų rezultatais dalintis su platesne šalies kibernetinės saugos specialistų bendruomene, akademine bendruomene, mokslininkais ir tyrėjais, dirbančiais skirtingose vietose.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite