Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„INVL Technology“ pertvarko įmonių grupę „Novian“: struktūros pokyčius lėmė klientų poreikiai Baltijos ir Skandinavijos šalyse

Naujienos
2019 / 10 / 29
2 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdomos IT paslaugų ir programavimo srities įmonės susijungs į „Novian“ grupę. Planuojama, kad šiam tikslui grupėje bus vykdomi vidiniai įmonių įsigijimai, o teisinė pertvarka bus baigta iki 2020 metų pradžios. Sprendimą, leidžiantį vykdyti įmonių jungimą „Novian“ grupėje, „INVL Technology“ investicinis komitetas priėmė spalio 29 dieną.

„Kurdami šią grupę siekiame atsižvelgti į klientų poreikį įgyvendinti kompleksinius projektus. Po pertvarkos „Novian“ grupės bendrovės ir toliau teiks savo paslaugas bei aptarnaus esamus klientus, o jie galės gauti daugiau paslaugų iš vienų rankų“, – sakė Kazimieras Tonkūnas, bendrovės „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris.

Užbaigus pertvarką, IT paslaugų ir programavimo grupė „Novian“ Baltijos šalyse veiks dviem – IT infrastruktūros bei programavimo kryptimis, o jai priklausanti bendrovė „Zissor“ toliau tęs ir vystys savo įprastinę veiklą bei prisidės prie grupės plėtros ir pristatys kompleksines bendrovių paslaugas Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

IT infrastruktūros paslaugas teikiančios bendrovės sujungs pajėgas Baltijos šalyse. BAIP ir „Acenos“ klientams Lietuvoje taps pasiekiamos „Andmevara Services OU“ ir „Andmevara SRL“ teikiamos SaaS – (angl. Software as a Service arba programinė įranga kaip paslauga), svetainių prieglobos bei istorinių dokumentų skaitmenizavimo paslaugos.

Savo ruožtu „Andmevara Services OU“ paslaugų portfelį Estijoje sustiprins BAIP ir „Acenos“ teikiamais superkompiuterių, kritinės IT infrastruktūros ir atsparumo, IT resursų optimizavimo, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimais bei galės pasiūlyti nepertraukiamas klientų aptarnavimo paslaugas.

Programavimo krypties bendrovės „Algoritmų sistemos“ bei „Andmevara AS“ taip pat dirbs kartu bei keisis žiniomis mokesčių administravimo, mašininio mokymosi, atliekų tvarkymo, e. sveikatos, e. demokratijos, e. miesto, švietimo, reguliavimo ir kitose srityse. Bendrovių klientai turės prieigą prie visų grupės įmonių kompetencijų ir sprendimų.

K. Tonkūno teigimu, įmonių grupės pertvarka taip pat leis klientams pasiūlyti kompleksiškus skaitmeninės transformacijos projektus, tokius kaip informacinių technologijų sistemų transformacija į naujos kartos technologijas ar aukšto skaičiavimo našumo, dirbtinio intelekto bei daiktų interneto technologijų ir sistemų praktinis pritaikymas organizacijose.

„Tikime, kad „Novian“ grupės pertvarka leis patenkinti naujus klientų poreikius, sustiprinti mūsų klientų konkurencingumą  bei grupės įmonių poziciją Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkose, tokiu būdu didinant grupės įmonių vertę“, – sakė K. Tonkūnas.

Pabaigus „Novian“ grupės pertvarką, bus įtvirtinta nuo 2018 metų pradžios formuota „INVL Technology“ trijų verslo krypčių struktūra: IT paslaugų ir programavimo, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo bei kibernetinio saugumo.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite