Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Į Lietuvą oficialiai atvežta pirmoji Baltijos šalyse NVIDIA DGX Station aukšto našumo skaičiavimo mašina

Naujienos
2019 / 09 / 04
1 Min. skaitymo

NVIDIA DGX Station- naujos kartos aukšto našumo skaičiavimo mašina (HPC), sukurta ir skirta mokslinių tyrimų komandoms, užsiimančioms dirbtinio intelekto (Artificial Intelligence) produktų kūrimu. NVIDIA DGX Station savo skaičiavimo pajėgumais prilygsta galingiausiam šiuo metu Lietuvoje veikiančiam skaičiavimo klasteriu. Į šalį šį galingą įrenginį atvežė vienintelis oficialus Baltijos šalyse veikiantis NVIDIA partneris, turintis teisę legaliai pardavinėti, diegti ir prižiūrėti NVIDIA techninę ir programinę įrangą regione- BAIP. Tai reikšminga partnerystė, visam regionui užtikrinsianti sklandų technologijų pristatymą, profesionalų diegimą, oficialų sertifikuoto partnerio, o prireikus ir gamintojo palaikymą kuriant aukšto našumo skaičiavimo  telkinių architektūrą, integruojant, diegiant bei eksploatuojant galingas technologijas.

Įrenginį įsigijo biotechnologinius tyrimus atliekanti Lenkijos organizacija,  dirbtinio intelekto pagalba kursianti neuroninius tinklus, tyrinėjančius  augalų genomą nukleotidų lygyje. NVIDIA DGX Station taps įrankiu, padėsiančiu atlikti tyrimus, siekiant pakeisti augalų auginimo, inžinerijos ir selekcijos metodus. Kliento kuriamos technologijos remiasi giliųjų neuroninių tinklų, gebančių suprasti genomą nukleotidų lygiu, tyrimais. Dirbtiniai neuroniniai tinklai prognozuoja ir teikia hipotezes apie tai, kokia galėtų būti specifinio bruožo priežastis ir kokiu būdu jį suteikti kitiems organizmams.

NVIDIA, savo veiklą pradėję kaip žaidimų grafikos kūrėjai, šiandien tiekia galingas aukšto našumo skaičiavimo sistemas, paremtas grafinių akseleratorių architektūra ir plačiai taikomas kasdieniams uždaviniams spręsti automobilių pramonėje, farmacijoje, sveikatos apsaugos, mokslo, tyrimų, finansų, energetikos ir kitose veiklos srityse. NVIDIA kartu su partneriais sukūrė galingiausią pasaulyje superkompiuterį, pirmąjį autonominį automobilį, įspūdingiausias kino bei žaidimų video grafikas.

NVIDIA yra vienas iš strateginių technologijų bei programinių BAIP partnerių, kurių produktus įmonė naudoja kurdama architektūrinius sprendimus aukšto našumo skaičiavimo telkiniams Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Kitą labai svarbų ir unikalų aukšto našumo skaičiavimo telkinį šiais metais BAIP įdiegė Vakarų Afrikoje esančios Burkina Faso šalies sostinėje Uagadugu. Šios sistemos pagalba tarptautinio tarpdisciplininio mokslinių tyrimų centro WASCAL mokslininkai jau dabar atlieka kompleksiškai sudėtingas modeliavimo užduotis, skirtas numatyti klimato kaitos poveikį Vakarų Afrikos regione ir padėti vietiniams gyventojams sklandžiai prisitaikyti prie kintančių sąlygų.

 

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite