Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Elsis PRO – viena iš sparčiausiai augančių technologijų bendrovių Lietuvoje

Naujienos
2016 / 02 / 02
< 1 Min. skaitymo

Laikraštis „Verslo žinios“ jau 12 metų vykdo sparčiausiai augančios bendrovės konkursą „Gazelė“, kuris jau spėjo pelnyti verslo visuomenės pripažinimą. Šiame konkurse dalyvauja smulkiaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonės. SVV yra beveik visos Lietuvos verslas – tokios įmonės sudaro 99% visų šalies įmonių, todėl galima drąsiai teigti, kad būtent SVV kuria Lietuvos ekonomikos pamatus ir yra jos stuburas. Tokio verslo plėtra didžia dalimi lemia šalies rinkos ekonomikos konkurencingumą ir augimą. SVV įmonės ne tik sukuria didžiąją dalį BVP – jos įdarbina daugiausia žmonių.

Nors esminis kriterijus lemiantis nugalėtoją yra didžiausias apyvartos šuolis, tačiau keliamos ir papildomos sąlygos. 2015 metų konkurse galėjo dalyvauti bet kokios nuosavybės įmonės, kurios veiklą pradėjo ne vėliau kaip 2011 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais, t.y. 2014, konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai, „Gazelių“ apyvarta, palyginti su 2011 m. ir 2014 m., augo ne mažiau kaip 20%.

Dar daugiau – už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Todėl nugalėtojai buvo tikrinami ypač atidžiai, o tai padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

Paskelbtame „Gazelė 2015“ sąraše labai aukštas vietas užėmė UAB „Elsis PRO“. Jei bendrame „Gazelių“ reitinge įmonė atsidūrė 176 vietoje (tarp daugiau nei 4000 dalyvių), tai tarp informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonių užėmė labai aukštą 5 vietą. Galima sakyti, jog įmonė per ketverius metus (2011-2014 m.) išaugo daugiau nei 3 kartus: pajamos padidėjo beveik 295% ir pasiekė 3,2 mln. Eurų, darbuotojų skaičius išaugo beveik 3 kartus ir viršijo 70. Tai lėmė pastarųjų metų sėkmingi programavimo paslaugų projektai Lietuvoje ir užsienyje.

Pilną “Gazelė 2015” sąrašą galite rasti: http://vz.lt/smulkusis-verslas/gazele2015/technologijos

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite