Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Elsis PRO“ prisijungusi „Novian“ grupė išplėtė programavimo kompetencijas

Naujienos
2021 / 10 / 22
2 Min. skaitymo

Prie IT infrastruktūros ir programavimo grupės „Novian“ prisijungė informacinių sistemų bei programinės įrangos kūrimo bendrovė „Elsis PRO“. Šios bendrovės įsigijimo sandoris pabaigtas spalio 22 dieną, paaiškėjus, kad Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisija vertinimų neteiks, o pareiga gauti Konkurencijos tarybos leidimą nekyla įsigyjamos bendrovės pajamoms Lietuvoje nesiekiant nustatytų ribų. Sutartis dėl 100 proc. akcijų įsigijimo pasirašė „Novian“ grupės įmonė „Novian Systems“, sandorio suma neskelbiama. „Novian“ grupę visais su sandoriu susijusiais teisiniais klausimais konsultavo advokatų kontora „Cobalt“.

„Džiaugiamės „Elsis PRO“ prisijungimu – jis ne tik išplės „Novian“ grupės programavimo kompetencijas bei pajėgas aviacijos, transporto, energetikos srityse, bet ir taps strateginės partnerystės su „Elsis“ grupe pradžia“, – sakė „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus. Jo teigimu, „Elsis PRO“ tęs bendradarbiavimą su „Elsis“ grupe įgyvendinant pradėtus bendrus projektus, teiks šiai grupei programavimo ar kitas su „Elsis PRO“ veikla susijusias paslaugas.

„Savo ruožtu „Elsis PRO“ klientai nuo šiol galės pasitelkti kitų „Novian“ grupės įmonių kompetenciją technologijų ir skaitmeninimo srityse bei gauti integruotas IT paslaugas“, – sakė vadovas.

Abipusei sandorio naudai pritarė „Elsis“ grupės vadovas bei „Elsis PRO“ valdybos pirmininkas Arūnas Gedvila. „Vertiname „Novian“ grupės patirtį ir IT sprendimų įvairovę, tad tikime, kad tokia partnerystė bus naudinga abiejų grupių klientams ir išplės „Elsis PRO“ galimybes didinti pardavimus už Lietuvos ribų“, – sakė A. Gedvila.

Siekiant užtikrinti tolimesnį „Elsis PRO“ augimą, komandoje toliau dirbs esami specialistai ir vadovai, bendrovei vadovaus dabartinis jos direktorius Rimvydas Jančiauskas. „Tikiu, kad „Elsis PRO“ toliau sėkmingai augins savo potencialą ir su kitomis „Novian“ grupės įmonėmis įgyvendins dar didesnius projektus“, – sakė R. Jančiauskas.

„Novian“ grupės programavimo bendrovės ir toliau veiks savarankiškai. „Elsis PRO“ valdyboje dirbs jos dabartinis pirmininkas A. Gedvila, taip pat planuojama, kad prie valdybos prisijungs investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas, „INVL Technology“ grupės finansų bendrovės „FinTime“ direktorius Artūras Zdanavičius ir „Novian“ grupei, taip pat „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ vadovaujantis E. Rėkus.

2004 m. įkurta „Elsis PRO“ iki šiol priklausė įmonių grupei „Elsis“. 2020 m. bendrovė uždirbo 2,6 mln. eurų pajamų – jos, lyginant su 2019 m., buvo 18,3 proc. didesnės. „Elsis PRO“ EBITDA pernai siekė 275 tūkst. eurų ir atitinkamai išaugo 2,2 karto. 2020 m. bendrovės pajamos užsienio šalyse siekė 56 proc. „Elsis PRO“ yra sukūrusi sprendimų ir produktų aviacijos, rizikos valdymo srityse.

„Novian“ grupės agreguotos pajamos 2020 m. siekė 24,1 mln. eurų arba 2,6 proc. daugiau nei per 2019 metus. Agreguota EBITDA buvo 1,8 mln. eurų ir, lyginant su 2019 m., išaugo 14,9 proc. „Novian“ grupės grynasis pelnas, eliminavus vienkartinius ir netipinius investicijų nuvertėjimus, šiuo laikotarpiu sudarė 0,6 mln. eurų ir atitinkamai padidėjo 54,5 proc.

„INVL Technology“ bendrovei priklausanti „Novian“ grupė veikia trimis kryptimis. Technologijų srityje dirba Lietuvos bendrovė „Novian Technologies“ ir Estijos „Andmevara Services OU“, Moldovos bendrovė „Andmevara SRL“, programavimo srityje – Lietuvos bendrovės „Novian Systems“ ir „Elsis Pro“, Estijos bendrovė „Andmevara AS“, žiniasklaidos monitoringo ir skaitmeninimo srityje – Norvegijos bendrovė „Zissor“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite