Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Elsis PRO“ prisijungė prie Lietuvos nacionalinės gynybos pramonės asociacijos

Naujienos
2022 / 09 / 21
2 Min. skaitymo

„Novian“ grupės programavimo bendrovė „Elsis PRO“ šių metų rugpjūtį tapo Lietuvos nacionalinės gynybos pramonės asociacijos nare.

Gynybos srityje bendrovė dirba nuo 2004 metų ir yra įgyvendinusi įvairių projektų, skirtų taktinei gynybos komunikacijai, taip pat tokiems projektams kaip NATO AGS (angl. Alliance ground surveillance, aljanso žemės stebėjimo) programa, Europos gynybos pramonės plėtros programa (EDIDP, angl. European Defence Industrial Development Programme).

„Darbas gynybos srityje išsiskiria technologiniais iššūkiais. Aktyviai dirbame šiame sektoriuje ir tikime, kad sukaupta patirtis bei taikomos modernios technologijos gali prisidėti kuriant aktualius gynybos sprendimus“, – sakė „Elsis PRO“ generalinis direktorius Rimvydas Jančiauskas.

NATO AGS programoje „Elsis PRO“ dalyvauja nuo 2013 m., o Europos gynybos agentūros Europos gynybos pramonės plėtros programoje – nuo 2019 metų.

Pasak vadovo, prisijungusi prie Lietuvos nacionalinės gynybos pramonės asociacijos bendrovė tikisi ir aktyvesnio jos atstovavimo šalies bei tarptautinėse institucijose ir organizacijose. „Narystė asociacijoje leis glaudžiau bendradarbiauti su kitomis šios perspektyvios pramonės srities įmonėmis, vykdyti bendrus projektus, kurti pažangius produktus“, – sakė R. Jančiauskas.

„Elsis PRO“ veikla apima ne tik informacinių sistemų kūrimą ir integravimą, bet ir dirbtinio intelekto sprendinių taikymą, išmanius duomenų mainų sprendimus, didžiųjų duomenų analitiką ir kita.

Nuo 2015 m. veikiančiai Lietuvos nacionalinės gynybos pramonės asociacijai šiuo metu priklauso keliolika šalies įmonių.

Asociacija siekia vienyti Lietuvos gamintojus bei mokslo organizacijas Lietuvos gynybos potencialui stiprinti, taip pat orientuojasi į gamybos pajėgumų, kurie užtikrintų Lietuvos gynybos ir saugumo sistemos efektyvų funkcionavimą taikos ir ypač krizių metu, kūrimą, Lietuvos pramonės ir mokslo skatinimą dalyvauti NATO ir Europos Sąjungos gynybos pramonės tiekimo grandinėje.

Tarp asociacijos tikslų – ir siekis tapti patikimu partneriu bendradarbiaujant bei teikiant konsultacijas gynybos pramonės ir mokslo temomis Lietuvos vyriausybinėms ir nevyriausybinėms institucijomis, bendradarbiavimas su NATO ir Europos Sąjungos giminingomis organizacijomis, narių atstovavimas tarptautinėse organizacijose. Nuo 2004 metų veikianti „Elsis PRO“ kuria programinius sprendimus viešojo administravimo, finansų ir mokesčių, sveikatos priežiūros, švietimo, gynybos ir saugumo sektoriams. 2021 m. spalį „Elsis PRO“ prisijungė prie programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupės „Novian“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite